رایاسنس

خداحافظی با مرگ خاموش

حسگر دیجیتالی رایاسنس یک دستگاه بسیار ضروری برای هر منزل یا محل کاری می باشد. این دستگاه بدون هیچ پیچیدگی به صورت منظم هوای پیرامون شما را آنالیز و میزان آلاینده هایی مثل منوکسید کربن، متان، CNG ،LPG را مانیتور می کند و چنانچه میزان این آلاینده ها به مرز خطر نزدیک شود برای شما هشدار می فرستد. همچنین با عملکرد دستگاه یون ساز هوای اطراف شما را از هرگونه آلودگی ذرات معلق و ویروسها پاکسازی می کند.

قیمت خرید رایاسنس
2100000تومان
خرید رایاسنس
رایا سنس

مزایای استفاده از دستگاه رایاسنس

مشاوره رایگان تلفنی: ۰۲۱۳۵۰۷۹ در ساعات اداری

دقت بالا در تشخیص گاز و واکنش سریع در مقابل خطر

استفاده از تکنولوژی MCU

تشخیص دهنده گازهای آلوده بصورت دیجیتالی و جلوگیری از مرگ خاموش

قابل استفاده در اتاق خواب ها ، اتاق کارها ، آشپزخانه ها سالن ها ، ویلاها ، بیمارستان ها ،کارگاه ها و ………

تولید هوای پاک و سالم با Air ionizer  و خوشبو کننده

مناسب استفاده در اتاق بیماران قلبی عروقی، بیماران تنفسی و بیماران آسمی (یونیزر هوا)

جلوگیری از حوادث جبران ناپذیر امثال آتش سوزی به صورت دیجیتال

نشان دادن همزمان میزان آلایندگی هوا روی صفحه سون سگمنت

جلوگیری از خطر آتش سوزی و انتشار گاز به هنگام عدم حضور شما

در مواقع حاد با آلارم دادن ( آژیر ) ، قطع کردن گاز ورودی به محوطه ، و راه اندازی فن برای تخلیه گازهای آلاینده به صورت دیجیتال اقدام می کند .

نسبت به موارد بی مورد حساسیتی ندارد .

فقط نسبت به آلاینده های مضر تعریف شده ، co ، LPG ، CNG  واکنش نشان می دهد .

بدون تولید هیچ گونه آلودگی صوتی

سوالات مهم در مورد حسگر دیجیتالی رایاسنس

سوالات و تفکر مشتریان برای ما همیشه مهم است. به همین دلیل سعی کرده ایم پاسخ سوالاتی که زیاد پرسیده می شوند را نشر دهیم تا اطلاعات شما مشتریان محترم کاملتر شود.

این دستگاه چه نوع گازهای آلاینده ایی را شناسایی می کند؟

این دستگاه انواع گازهای آلاینده مثل منوکسید کربن، متان، CNG ،LPG را شناسایی می کند و خیلی قبل تر از رسیدن به حد خطر هشدارهای لازم را می دهد.

میزان آلایندگی گازها باید به چه حدی برسد تا دستگاه هشدار دهد؟

حسگر گاز دیجیتالی (رایاسنس) براساس محدوده خطر گاز منوکسید کربن و گازهای مشتعل هشدار می دهد. این دستگاه برای گاز منوکسید کربن بالای ۳۰۰ پی پی ام و برای گاز ال پی جی ۸۰۰ پی پی ام، و گاز متان ۲۰۰۰ پی پی ام هشدار می دهد. این دستگاه از طریق سنسور ام کیو و مقدار گازهای ذکر شده در هوا را تشخیص و به قسمت پردازنده می فرستد. اگر این مقدار از مقادیر خطر بالاتر باشد، هشدار مدار فعال شده و رله موجود در دستگاه فعال می شود. رایاسنس هر یک دقیقه یک بار گاز موجود در هوا را سنس و در یک ساعت خود را کالیبره می کند. کلیدی بر روی دستگاه تعبیه شده است که در صورت هشدار یا غیر هشدار مدار را دوباره راه اندازی می کند و هشدار مربوطه را قطع می کند.

ایر یونایزر چه کاری انجام می دهد؟

بخش دیگر رایاسنس که وظیفه تصفیه کنندگی هوا را به عهده دارد، همواره فعال بوده و برای پاکسازی محیط اطراف خود از تکنولوژی جدید نسیم یونی استفاده می کند و هوای محیط را کاملا سالم می سازد. همچنین قادر است که ماده معطری که به داخل آن ریخته شده را در فضای اطراف خود انتشار دهد و محیط را خوشبو کند.

آیا از انتشار گازها هم میتواند جلوگیری کند؟

این محصول که برای شناسایی انواع گازهای منوکسید کربن، متان، CNG ،LPG به کار میرود توانایی فعال کردن سیستم تهویه ساختمان و قطع شیر برقی گاز ساختمان را نیز دارا می باشد. برای این کار پس از خرید دستگاه می توانید با کمک تکنسین های فنی دستگاه را با استفاده از راهنما به شیر گاز منزل یا محل کار وصل نمایید. با اگر حتی منزل هم نباشید دستگاه با تشخیص به موقع گاز ساختمان را قطع و از آتش سوزی و انفجار جلوگیری می کند.

اگر بخاری گاز سوز یا شومینه نداشته باشیم هم نیازی به خرید این دستگاه داریم؟

ااول اینکه خطر نشت گاز در منزل یا محل کار (محیط های اداری) ممکن است غیر از بخاری یا شومینه از اجاق گاز هم صورت پذیرد. برای مثال فرزند خوردسالی که شیر گاز را باز میکند و والدین از این موضوع خبر ندارند.
همچنین مزیت دیگر این دستگاه ویژگی یون سازی آن است که با ساخت یون های منفی، یون های مثبت را خنثی میکند و در نتیجه شما هوای مطبوعی را حس می کنید.

یون مثبت چیست و چرا این دستگاه یون منفی می سازد؟

یون مثبت شامل انواع ذرات معلق در هوا، ویروسها و باکتری ها می باشد. دستگاه های یون ساز از خود یون منفی منتشر می کنند تا یون مثبت را خنثی و بی اثر کند. در نتیجه هوایی پر از اکسیژن در اطراف ما شکل میگیرد. این روش از طبیعت برداشت شده است. برای مثال هوای کنار دریا یا هوای بعد از رعد و برق با همین روش یونی سرشار از اکسیژن هستند.