مشخصه های خرید مناسب ترین زنجیر چرخ برلیانس

قیمت زنجیر چرخ برلیانس

زنجیر چرخ های مختلف و با کیفیت های متفاوتی در بازار وجود دارد. برای هر مدل خودرو  زنجیر چرخ متفاوتی وجود دارد. که متناسب با سایز لاستیک خودرو است. یکی از انواع زنجیر چرخ ها زنجیر چرخ برلیانس میباشد.

فصل زمستان با هوای سرد و با دانه های زیبای برف، لحظه های دلچسبی را برای ما رقم میزند. زمستان با همه سردی اش یکی از قشنگترین فصل هاست. اکثر ما لذت سفر در زمستان را تجربه کرده ایم.

اما رانندگی در خیابان و جاده برفی و لغزنده ممکن است خطرات زیادی به همراه داشته باشد. چرا که به دلیل یخبندان بودن سطح زمین میزان اصطکاک با چرخ خودرو کاهش میابد. همین امر سبب سر خوردن ماشین میشود. و احتمال تصادفات جاده ای افزایش میابد. به همین جهت رانندگی در زمستان به مهارت و البته تجهیزاتی نیازمند است که اگر به همراه نداشته باشید ممکن است دچار خسارت های جبران ناپذیری شوید. یکی از این تجهیزات زنجیر چرخ میباشد.

اگر تصمیم دارید در فصل زمستان سفر کنید و خودروی شما برلیانس است، خرید زنجیر چرخ برلیانس و همراه داشتن آن یکی از ملزومات سفر میباشد.

سایز لاستیک خودروها باهم متفاوت است. بنابراین در هنگام خرید زنجیر چرخ حتما به سایز تایر ماشینتان توجه نمایید. چنانچه قصد خرید زنجیر چرخ برلیانس را دارید بهتر است با مزایا و معایب آن آشنا شوید. خودروی برلیانس در مدلهای گوناگونی تولید و عرضه میشود. ۴ مدل زنجیر چرخ برلیانس وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک میپردازیم.

انواع زنجیر چرخ برلیانس

 1. زنجیر چرخ ۱۰ کمربندی پلیمری نارنجی
 2. زنجیر چرخ ۱۲ کمربندی پلیمری نارنجی
 3. زنجیر چرخ فلزی نردبانی
 4. زنجیر چرخ فلزی کمربندی

رایا مارکت تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین زنجیر چرخ پلیمری در ایران میباشد. همچنین عرضه کننده انواع زنجیر چرخ فلزی، بدون واسطه و با قیمت مناسب همواره در کنار شماست

معرفی مدلهای مختلف خودروی برلیانس جهت خرید زنجیر چرخ

کمپانی برلیانس اتو خودروساز چینی است که در سال ۱۹۹۲ شروع به فعالیت کرد. این کمپانی در ابتدا تنها به تولید مینی بوس مشغول بود تا سال ۲۰۰۳ که با امضای یک قرار داد با کمپانی ب ام و شروع به مونتاژ اتومبیل کرد. در ایران نیز کمپانی برلیانس با همکاری سایپا محصولاتی را عرضه میکند.

زنجیر چرخ برلیانس H220

برلیانس h220 هاچ‌ بک در سال ۲۰۱۳ به بازار چین عرضه شد. این خودرو تا انتهای ستون سی بسیار شبیه به مدل h230 سدان است و در کلاس سدان خانودگی سایز کوچک شهری B Segment قرار میگیرد. این خودرو گرچه نتوانست به موفقیت برلیانس سری ۳۰۰ دست یابد، اما به تعداد نسبتا چشم گیری در میان برخی رقبای دیگر چینی خود فروش داشته است.

سایز لاستیک خودروی برلیانس اچ ۲۲۰، ۱۸۵/۶۰R15 میباشد. پس اگر قصد خرید زنجیر چرخ برلیانس h220 را دارید بهتر است زنجیر چرخ مناسب رینگ ۱۵ خریداری نمایید.

زنجیر چرخ برلیانس H230

برلیانس h230 در سال ۲۰۱۲ به بازار چین عرضه شد. بعدها مدل h220 و h20ev نیز براساس همین خودرو شکل گرفتند.

برلیانس h230 دنده ای- Brilliance H230 MT در کلاس سدان خانودگی سایز کوچک شهری B Segment قرار میگیرد.

سایز لاستیک خودروی برلیانس اچ ۲۳۰، ۱۸۵/۶۰R15 میباشد. چنانچه تصمیم به خرید زنجیر چرخ برلیانس h230 دارید از زنجیر چرخ های مناسب رینگ ۱۵ استفاده نمایید.

قیمت زنجیر چرخ پلیمری برلیانس

 

زنجیر چرخ برلیانس H320

برلیانس h320 دنده ای – ۱۶۵۰ سی سی (موتور جدید) – Brilliance H320 MT در کلاس سدان خانوادگی سایز کوچک شهری B Segment قرار میگیرد. این خودرو تاکنون به فروش خوبی دست یافته است.H320  ابتدا با موتور ۱٫۵ لیتری عرضه شد اما هم اکنون موتور ۱٫۶۵ لیتری بر روی این خودرو قرار گرفته و در شتاب و کشش آن تاثیر بسزایی ایجاد کرده است.

سایز تایر ماشین برلیانس اچ ۳۲۰، ۱۹۵/۶۵R15 میباشد. بنابراین اگر مایل به خرید زنجیر چرخ برلیانس h320 هستید از زنجیر چرخ های مناسب رینگ ۱۵ خریداری نمایید.

زنجیر چرخ برلیانس H330

برلیانس h330 سدان، خودروی کامپکتی  است که توسط شرکت برلیانس آتو از سال ۲۰۱۳ به عنوان جانشین برلیانس بی‌اس۲ عرضه میشود.

سایز تایر خودروی برلیانس اچ ۳۳۰، ۱۹۵/۶۵R15 میباشد. چنانچه تمایل به خرید زنجیر چرخ برلیانس h330 دارید بهتر است از زنجیر چرخ های مناسب رینگ ۱۵ استفاده نمایید.

تحلیل و بررسی انواع زنجیر چرخ برلیانس

 • زنجیر چرخ پلیمری برلیانس (زنجیر چرخ ژله ای برلیانس)
 • زنجیر چرخ فلزی برلیانس
 • زنجیر چرخ کمربندی برلیانس (زنجیر چرخ تسمه ای برلیانس)

آشنایی با زنجیر چرخ پلیمری برلیانس

همانطور که میدانید رانندگی در فصل زمستان به دلیل کاهش میزان اصطکاک سطح زمین با چرخ خودرو کمی دشوار میباشد. چرا که در صورت کم شدن میزان اصطکاک با سطح یخبندان کنترل خودرو به ویژه هنگامی که بخواهید ترمز کنید بسیار دشوار است. بهترین راه برای حل این مسئله استفاده از زنجیر چرخ میباشد. اما از آنجا که نصب زنجیر چرخ معمولی کمی دشوار میباشد اغلب افراد از نصب آن گریزان میباشند. راه مناسب برای رفع این مشکل استفاده از نسل جدید زنجیر چرخ میباشد.

زنجیر چرخ پلیمری نسل جدید زنجیر چرخ است که نصب بسیار ساده ای دارد. این زنجیر چرخ با نام های دیگری نیز شناخته میشود مانند، زنجیر چرخ ژله ای، زنجیر چرخ کمربندی ژله ای، زنجیر چرخ پلاستیکی، زنجیر چرخ نانو پلیمری، زنجیر چرخ پلی یورتان و…

زنجیر چرخ پلیمری یا همان زنجیر چرخ ژله ای برای انواع خودرو مناسب میباشد. اگر دارای خودروی برلیانس میباشید حتما در فصل زمستان و قبل از اینکه در برف و یخبندان گیر کنید اقدام به خرید زنجیر چرخ ژله ای برلیانس نمایید.

زنجیر چرخ پلیمری برلیانس برخلاف زنجیر چرخ معمولی آسیبی به لاستیک خودرو و جلوبندی آن وارد نمیکند. ضمن اینکه نصب زنجیر چرخ ژله ای برلیانس نسبت به نوع فلزی آن بسیار ساده میباشد و در کمترین زمان میتوانید آن را نصب نمایید.

 

خرید زنجیر چرخ پلیمری برلیانس

مهم ترین شاخصه های زنجیر چرخ ژله ای برلیانس

اگر میخواهید لذت سفر در فصل زمستان را تجربه کنید و از زیبایی های آن بهره بجویید، چنانچه خودروی شما برلیانس است حتما قبل از سفر اقدام به خرید زنجیر چرخ پلیمری برلیانس نمایید و لذت یک سفر بدون دغدغه را تجربه نمایید.

زنجیر چرخ ژله ای برلیانس از مواد تزریقی پلی یورتان ساخته شده و استحکام بسیار بالایی دارد. به راحتی پاره نمیشود و به لاستیک خودرو نیز آسیب نمیرساند.
پس از خرید زنجیر چرخ ژله ای برلیانس و استفاده از آن خواهید دید که نصب آن بسیار ساده میباشد و در زمان بسیار کوتاهی قابل نصب است.

مزیت های استفاده از زنجیر چرخ پلیمری برلیانس

 • زنجیر چرخ ژله ای برلیانس خاصیت کشسانی بالایی دارد و در برابر پارگی کاملا مقاوم است
 • کاملا سبک و کم حجم است
 • دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا جهت استفاده بر روی آسفالت میباشد
 • در برابر ضربه و ترک خوردگی کاملا مقاوم است
 • زنجیر چرخ پلیمری برلیانس از جنس پلی یورتان بوده و جنس بسیار مقاومی دارد
 • به لاستیک خودرو و جلوبندی آسیبی نمیرساند
 • در برابر سایش مقاوم است

لیست قیمت زنجیر چرخ ژله ای برلیانس

زنجیر چرخ ژله ای برلیانس در انواع مختلف با کیفیت های متفاوت در بازار عرضه میشود. قیمت زنجیر چرخ پلیمری برلیانس نیز متناسب با کیفیت آن متفاوت میباشد. شرکت رایا در جهت رضایت و آرامش هر چه بیشتر مصرف کنندگان عزیز، اقدام به ارائه بهترین نوع زنجیر چرخ پلیمری با نام تجاری یخران رایا نموده است. برای اطلاع از قیمت زنجیر چرخ ژله ای برلیانس به لیست محصولات زنجیر چرخ پلیمری در فروشگاه اینترنتی رایا مارکت مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی زنجیر چرخ پلیمری برلیانس

چنانچه قصد خرید زنجیر چرخ پلیمری برلیانس را دارید بهتر است از فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی فروش زنجیر چرخ اقدام به خرید نمایید. رایا مارکت تولید کننده بهترین نوع زنجیر چرخ پلیمری با نام تجاری یخران رایا افتخار دارد تا جهت رضایت و آرامش مصرف کنندگان زمستانی آسوده را به ارمغان بیاورد.

مزیت های خرید آنلاین زنجیر چرخ ژله ای برلیانس از وبسایت رایا مارکت

 1. گارانتی یک ساله محصولات
 2. امکان خرید زنجیر چرخ پلیمری برلیانس به صورت عمده
 3. امکان پرداخت هزینه در محل برای مشتریان عزیز تهرانی
 4. امکان مشاوره رایگان قبل از خرید زنجیر چرخ ژله ای برلیانس برای همه مشتریان عزیز با شماره ۳۵۰۷۹-۰۲۱

جهت ثبت سفارش و خرید زنجیر چرخ پلیمری برلیانس میتوانید به دسته زنجیر چرخ پلیمری در فروشگاه اینترنتی رایا مارکت مراجعه نمایید.

معرفی زنجیر چرخ فلزی برلیانس

همانگونه که پیش از این نیز ذکر شد، زنجیر چرخ برلیانس دارای انواع مختلفی میباشد که یکی از آن زنجیر چرخ فلزی میباشد. زنجیر چرخ فلزی برلیانس در کیف پلاستیکی مناسبی قرار میگیرد. این مسئله باعث میشود فضای کمی را اشغال کند و به راحتی نیز قابل حمل باشد.

جنس این زنجیر چرخ از فلز بسیار محکم و مقاوم میباشد و به راحتی آسیب نمیبیند. چنانچه قصد خرید زنجیر چرخ فلزی برلیانس را دارید جهت آشنایی با مزایا و معایب آن، شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت میکنیم.

مهم ترین مزیت های زنجیر چرخ فلزی برلیانس

 • جنس آن از فولاد بسیار مقاوم میباشد به همین دلیل به راحتی پاره نمیشود
 • مجهز به یخ شکن است
 • قابلیت نصب بدون نیاز به باز کردن لاستیک خودرو
 • به همراه داشتن کیف مخصوص زنجیر چرخ فلزی و اشغال کردن فضای کم

قیمت زنجیر چرخ فلزی برلیانس

نقاط ضعف زنجیر چرخ فلزی برلیانس

 • نصب زنجیر چرخ فلزی برلیانس کمی دشوار است و به کمی مهارت نیاز دارد. جهت نصب زنجیر چرخ برلیانس لازم است نوع دیفرانسیل خودروی خود را بدانید.
 • از آنجا که جنس زنجیر چرخ فلزی برلیانس از فولاد میباشد احتمال زنگ زدگی آن وجود دارد. جهت جلوگیری از زنگ زدگی بهتر است پس از هر بار استفاده آن را خشک و در کیف مخصوص خود نگهداری نمایید.
 • امکان باز شدن زنجیر چرخ فلزی برلیانس در حین رانندگی وجود دارد. در صورت باز شدن زنجیر چرخ در هنگام رانندگی به گلگیر خودرو و جلوبندی آن آسیب جدی وارد میکند.
 •  استفاده مداوم از زنجیر چرخ فلزی و همچنین عدم دقت در نصب صحیح آن باعث ترک خوردن لاستیک خودرو میشود.

لیست قیمت زنجیر چرخ فلزی برلیانس

قیمت زنجیر چرخ فلزی برلیانس به دلیل وجود کیفیت های مختلف متفاوت میباشد. بهتر است زنجیر چرخ را از فروشگاه های معتبر و مورد اطمینان تهیه نمایید.

رایا مارکت عرضه کننده انواع زنجیر چرخ فلزی برلیانس میباشد. شما میتوانید بدون واسطه و با قیمت مناسب اقدام به خرید زنجیر چرخ نمایید. جهت اطلاع از قیمت زنجیر چرخ فلزی برلیانس تنها با چند کلیک ساده اقدام نمایید.

خرید زنجیر چرخ فلزی برلیانس از فروشگاه اینترنتی رایا مارکت چه مزایایی دارد؟

 • تضمین قیمت و تضمین اصالت کالا
 • گارانتی تعویض یک ساله
 • فروشگاه رایا مارکت دارای نشان اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد
 • امکان خرید عمده زنجیر چرخ فلزی برلیانس
 • خرید زنجیر چرخ فلزی برلیانس به سرعت و تنها با چند کلیک ساده

آشنایی با زنجیر چرخ کمربندی برلیانس

زنجیر چرخ کمربندی برلیانس که به آن زنجیر چرخ تسمه ای برلیانس نیز گفته میشود، نوعی زنجیر چرخ است که دقیقا به شکل کمربند بر روی لاستیک ماشین بسته میشود و به همان راحتی نیز نصب میشود. تعداد این کمربندها به نوع خودرو بستگی دارد. متناسب با نوع خودرو تعداد سه کمربند، چهار و یا بیشتر بر روی چرخ خودرو و با فاصله از هم بسته میشود.

انواع زنجیر چرخ کمربندی برلیانس

 1. زنجیر چرخ کمربندی پلیمری
 2. زنجیر چرخ کمربندی فلزی

خرید زنجیر چرخ کمربندی برلیانس

مزیت های زنجیر چرخ کمربندی برلیانس

 • نصب سریع و آسان
 • بدون نیاز به استفاده از جک و یا باز کردن چرخ خودرو
 • مجهز به یخ شکن

معایب زنجیر چرخ تسمه ای برلیانس

 • در نوع فلزی آن ممکن است یخ شکن ها به خوبی با سطح لغزنده چسبندگی و اصطکاک مناسب ایجاد نکند
 • این نوع زنجیر چرخ ها فقط برای رینگ های اسپرت قابل استفاده است
 • چنانچه از نوع فلزی استفاده شود امکان ایجاد ترک روی چرخ خودرو وجود دارد

لیست قیمت زنجیر چرخ تسمه ای برلیانس

همانطور که ذکر شد زنجیر چرخ کمربندی برلیانس در دو نوع مختلف پلیمری و فلزی عرضه میشود. قیمت آن نیز براساس جنس آن متفاوت است. جهت مشاهده قیمت زنجیر چرخ کمربندی برلیانس میتوانید به دسته زنجیر چرخ در وبسایت رایا مارکت مراجعه نمایید.

مزیت های خرید زنجیر چرخ کمربندی برلیانس از فروشگاه آنلاین رایا مارکت

 1. امکان پرداخت هزینه در محل برای مشتریان تهرانی
 2. امکان مشاوره رایگان جهت خرید زنجیر چرخ ژله ای برلیانس با شماره ۳۵۰۷۹-۰۲۱
 3. تنوع زنجیر چرخ کمربندی در دو نوع فلزی و پلیمری و امکان انتخاب راحت تر برای مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :