سوالات از اول باتری

ما اینجا هستیم برای کمک به شما

سوالات متداول را که در خصوص باتری ماشین دارید از شرکت رایا مارکت بپرسید…

کارشناسان ما پاسخگو سوالات شما مشتریان عزیز خواهند بود.

02135079
چرا باید به رایا مارکت اعتماد کنیم؟

فروشگاه اینترنتی رایا مارکت زیر مجموعه شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا می باشد که در صفحه درباره ما اطلاعات بیشتری درباره شرکت کسب میکنید. فروشگاه رایا مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت بانک سامان می باشد. شما میتوانید در کنار خرید آنلاین به صورت حضوری هم به دفتر شرکت همه روزه و در ساعات اداری مراجعه نمایید. آدرس و شماره های تماس در صفحه تماس با ما موجود است. همچنین شما در طول 24 ساعت شبانه روز می توانید با شماره 5 رقمی 02135079 تماس حاصل فرمایید. امیدواریم همه این موارد اطمینان خاطر شما را جلب کرده باشد تا به خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

تمامی کالاهای موجود در سایت رایا مارکت اصلی می باشند و چنانچه از یک محصول کالای اصلی در بازار موجود نباشد رایا مارکت بجای فروش محصولات متفرقه آن محصول را ناموجود می کند.

آیا گارانتی محصولات به عهده سایت رایا مارکت می باشد؟

فروشگاه اینترنتی رایا مارکت فقط ماموریت فروش برندهای ایرانی و خارجی باتری را به عهده دارد و همواره سعی می کند تجربه خرید لذت بخشی را برای شما به یادگار بگذارد. اما گارانتی هر باتری به عهده تولید کننده یا وارد کننده قانونی باتری خودرو می باشد. بنابراین پس از فروش و نصب باتری روی ماشین شما، کارت گارانتی شرکت تولید کننده یا وارد کننده قانونی برای ارائه خدمات در مدت زمان تعیین شده در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت و شما در صورت نیاز به خدمات پس از فروش می توانید به نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش آن برند باتری مراجعه فرمایید.

چرا باتری های اسیدی نمی فروشید؟

باتری های اسیدی نیاز به مراقبت همیشگی دارند و نمی توانند در انبار فروشگاه ها بمانند. توصیه فروشگاه اینترنتی رایا مارکت همواره استفاده از باتری های اتمی می باشد، چرا که نیاز به هیچ مراقبتی ندارند و از طول عمر بیشتری برخوردارند. از این رو باتری های فروشگاه اینترنتی رایا مارکت همگی باتری اتمی می باشند.

برندهای خارجی موجود در بازار قاچاق می باشند؟

باتری خودرو هم مثل همه محصولات دیگر می تواند از مجرای قانونی یا غیر قانونی وارد کشور شود. بنابراین در موقع خرید باتری های خارجی باید مراقب این موضوع باشید. از آنجا که رایا مارکت به گارانتی محصولات خود اهمیت زیادی می دهد برای برخورداری مشتریان از گارانتی محصولات همه برندهای خارجی خود را از نمایندگان قانونی برندهای باتری خودرو تهیه و بفروش می رساند.

آیا محصولات ایرانی تولید داخل هستند یا محصول مشترک؟

هر تولید کننده می تواند نسبت به سیاست های داخلی خود و بازار شیوه های مختلفی را برای تولید محصول خود در نظر بگیرد. بنابراین وضعیت دقیق برندهای موجود در سایت رایا مارکت را برای شما مشتریان محترم توضیح می دهیم:

صبا باتری : از بزرگترین تولید کنندگان ایرانی می باشد و محصولات این شرکت 100% ساخت داخل هستند.

اوربیتال وان: محصول شرکت سپاهان باتری اصفهان است و دارای اعتبار مناسبی در تولیدات داخلی دارد.

سوزکی: محصول مشترک شرکت سپاهان باتری و سوزوکی ژاپن می باشد و جایگاه بسیار خوبی در ایران دارد.

پوما: محصول کره جنوبی می باشد و از معروف ترین و با کیفیت ترین باتری های خودور در جهان می باشد.

دلکور: محصول کره جنوبی می باشد و از کیفیت بسیار بالا و شهرت جهانی برخوردار است.

آیا قیمت های شما گرانتر یا ارزانتر از فروشگاه های فیزیکی است؟

از آنجا که رایا مارکت نماینده فروش محصولات صبا باتری و سپاهان باتری (سوزوکی) می باشد و همچنین برندهای دلکور و پوما را از مجرای قانونی در اخیتار مشتریان خود می گذارد، قیمت محصولات را هم از نمایندگان شرکت های تولید یا وارد کننده استعلام و در اختیار مشتریان قرار می دهد. بنابراین کلیه قیمت های رسمی و شرکتی می باشند.

آیا ارسال باطری به شهرهای دیگر هم دارید؟

خیر به دو دلیل امکان فروش باطری ماشین در شهرهای دیگر بجز تهران را نداریم.

1- هزینه ارسال باتری ماشین به علت وزن زیاد برای شما مرغوم به صرفه نیست

2- رایا مارکت فروش باطری ماشین را بهمراه نصب در محل انجام میدهد که این کار فقط در حیطه جغرافیایی نزدیک به ما یعنی (تهران) امکان پذیر است.

از کجا بدانم دیسک و صفحه مناسب خودروی من کدام یک از محصولات سایت است؟

بهترین پیشنهاد تماس با شماره پنج رقمی 02135079 و مشاوره تلفنی در ساعات اداری با همکاران ما می باشد.

آیا دیسک و صفحه ها اصلی هستند؟

تمامی کالاهای موجود در سایت رایا مارکت اصلی می باشند و چنانچه از یک محصول کالای اصلی در بازار موجود نباشد رایا مارکت بجای فروش محصولات متفرقه آن محصول را ناموجود می کند.

تمامی کالاهای موجود در سایت رایا مارکت اصلی می باشند و چنانچه از یک محصول کالای اصلی در بازار موجود نباشد رایا مارکت بجای فروش محصولات متفرقه آن محصول را ناموجود می کند.

آیا امداد خودرو سامان متعلق به فروشگاه اینترنتی رایا مارکت می باشد؟

امداد خودرو سامان و فروشگاه اینترنتی رایا مارکت زیرمجموعه شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا می باشند. رایا مارکت فروشنده اشتراک امداد خودرو سامان می باشد. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر و استفاده از خدمات امداد خودرو سامان می توانید با شماره 02135079 به صورت 24 ساعته تماس بگیرید.

چرا باید به امداد خودرو سامان اعتماد کنم؟

امداد خودرو سامان سالهاست که در پیج و خم جاده های ایران به صورت سراسری خدمات می دهد. طبیعتا برای شروع کار امدادی نیاز به اخذ مجوز از سازمان های مربوطه می باشد که امداد خودرو سامان هم سالهاست که همه این مراحل را طی کرده و دارای مجوزهای مربوطه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجوزها و خدمات به صفحه امداد خودرو سامان مراجعه نمایید.

امداد خودرو سراسری سامان