سوالات از اول باتری

ما اینجا هستیم برای کمک به شما

سوالات متداول را که در خصوص باتری ماشین دارید از شرکت رایا مارکت بپرسید…

کارشناسان ما پاسخگو سوالات شما مشتریان عزیز خواهند بود.

02135079
آیا گارانتی محصولات به عهده سایت رایا مارکت می باشد؟

فروشگاه اینترنتی رایا مارکت فقط ماموریت فروش برندهای ایرانی و خارجی باتری را به عهده دارد و همواره سعی می کند تجربه خرید لذت بخشی را برای شما به یادگار بگذارد. اما گارانتی هر باتری به عهده تولید کننده یا وارد کننده قانونی باتری خودرو می باشد. بنابراین پس از فروش و نصب باتری روی ماشین شما، کارت گارانتی شرکت تولید کننده یا وارد کننده قانونی برای ارائه خدمات در مدت زمان تعیین شده در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت و شما در صورت نیاز به خدمات پس از فروش می توانید به نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش آن برند باتری مراجعه فرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از گارانتی برندهای باتری به صفحه گارانتی محصولات مراجعه بفرمایید.

صفحه گارانتی محصولات
چرا باتری های اسیدی نمی فروشید؟

باتری های اسیدی نیاز به مراقبت همیشگی دارند و نمی توانند در انبار فروشگاه ها بمانند. توصیه فروشگاه اینترنتی رایا مارکت همواره استفاده از باتری های اتمی می باشد، چرا که نیاز به هیچ مراقبتی ندارند و از طول عمر بیشتری برخوردارند. از این رو باتری های فروشگاه اینترنتی رایا مارکت همگی باتری اتمی می باشند.

برندهای خارجی موجود در بازار قاچاق می باشند؟

باتری خودرو هم مثل همه محصولات دیگر می تواند از مجرای قانونی یا غیر قانونی وارد کشور شود. بنابراین در موقع خرید باتری های خارجی باید مراقب این موضوع باشید. از آنجا که رایا مارکت به گارانتی محصولات خود اهمیت زیادی می دهد برای برخورداری مشتریان از گارانتی محصولات همه برندهای خارجی خود را از نمایندگان قانونی برندهای باتری خودرو تهیه و بفروش می رساند.

آیا محصولات ایرانی تولید داخل هستند یا محصول مشترک؟

هر تولید کننده می تواند نسبت به سیاست های داخلی خود و بازار شیوه های مختلفی را برای تولید محصول خود در نظر بگیرد. بنابراین وضعیت دقیق برندهای موجود در سایت رایا مارکت را برای شما مشتریان محترم توضیح می دهیم:

صبا باتری : از بزرگترین تولید کنندگان ایرانی می باشد و محصولات این شرکت ۱۰۰% ساخت داخل هستند.

سوزکی: محصول مشترک شرکت سپاهان باتری و سوزوکی ژاپن می باشد و جایگاه بسیار خوبی در ایران دارد.

پوما: محصول کره جنوبی می باشد و از معروف ترین و با کیفیت ترین باتری های خودور در جهان می باشد.

دلکور: محصول کره جنوبی می باشد و از کیفیت بسیار بالا و شهرت جهانی برخوردار است.

آیا قیمت های شما گرانتر یا ارزانتر از فروشگاه های فیزیکی است؟

از آنجا که رایا مارکت نماینده فروش محصولات صبا باتری و سپاهان باتری (سوزوکی) می باشد و همچنین برندهای دلکور و پوما را از مجرای قانونی در اخیتار مشتریان خود می گذارد، قیمت محصولات را هم از نمایندگان شرکت های تولید یا وارد کننده استعلام و در اختیار مشتریان قرار می دهد. بنابراین کلیه قیمت های رسمی و شرکتی می باشند.