کاهنده مصرف سوخت خودرو های بنزینی و گازوئیلی

R.F.M.S) Raya Fuel Max Saver) 

*کاهش ۱۰ الی ۲۵ درصدی هزینه های سوخت

* بهسوزی سوخت و کاهش آلاینده های خروجی

*کم شدن درجه حرارت موتور

*نصب آسان در یک دقیقه

ثبت اختراع محصول کاهنده سوخت مربوط به شرکت پژوهشگران بهینه انرژی به شماره ثبت ۴۵۰۵۳۷ می باشد.

 

کلیه آزمایشات مربوط به این محصول در آزمایشگاه مجتمع تحقیقات و توسعه صنعتی شریف انجام گرفته است.

خرید کاهنده سوخت رایا

خلاصه پروژه تحقیق کاهنده مصرف سوخت Max saver _ تولید شرکت پژوهشگران بهینه انرژی؛

کاهنده سوخت خودروهای بنزینی و گازوئیلی ( R Fuel Max Saver ) نتیجه سال ها تلاش و تحقیقات شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا می باشد. افزایش بسیار زیاد مصرف سوخت خودروها باعث شد، شرکت رایا  محصولی عرضه نماید که کاهش مصرف سوخت و هزینه را به همراه  داشته باشد. دستگاه کاهنده مصرف سوخت خودرو توسط دانشمندان مورد تایید قرار گرفته است و به منظور کاهش مصرف بنزین، آلاینده های زیست محیطی و افزایش شتاب خودرو ساخته شده است  و به دلیل اینکه بنزین مهم ترین سوخت خودروهای داخلی است  این امر بسیار حائز اهمیت می باشد.همچنین این دستگاه تاثیر زیادی در کاهش مصرف انواع سوخت های فسیلی دیگر اعم از، گازوئیل و مایعات قابل اشتعال سوختی دارد.

به این صورت که کیت کاهش مصرف سوخت بر روی لوله سوخت قرار می گیرد و اثرگذاری بر روی پیوندهای درون مولکولی، باعث افزایش انرژی واکنش حاصل  از سوختن و افزایش دمای شعله می گردد، در نتیجه سوخت فعالتر و غنی تر جهت احتراق آماده می شود و با این شیوه عمل انفجار کامل تر و ضربه سر پیستون بیشتر و در ادامه به افزایش توان، قدرت، شتاب و سرعت بیشتر خواهد رسید. محصول کاهنده F.M.S شرکت پژوهشگران بهینه انرژی هم دارای میدان قوی و کافی و هم چیدمان میدانی منظم می باشد.

 

در ادامه نظر شما را به تاریخچه تاثیر میدان مغناطیسی بر سوخت های آلی جلب می کنیم.

مطالعه بر روی تاثیر میدان مغناطیسی بر سوخت های آلی به جنگ جهانی دوم برمی گردد. در آن زمان دستگاه تقویت کننده مغناطیسی به عنوان راه حل پیشنهادی متخصصان آلمانی بمنظور حذف دود از محصولات احتراق خروجی از موتور هواپیما مطرح شد. هدف اولیه از این طراحی، جلوگیری از تشخیص هواپیما از فواصل دور بوده است که طی سالیان به مرور تکمیل شده است. در نمودار به تفکیک سال می توانید تاریخچه پیشرفت این تکنولوژی را مشاهده بفرمایید.

۱

۱۹۶۷

در توکیو ژاپن ، وسیله ای برای اعمال میدانهای الکتریکی و مغناطیسی بر روی جریان سیال سوختی کشف و به اثبات رسید

۱۹۷۸

در ژاپن تحقیقاتی بر روی بهبود کیفیت احتراق سوخت با استفاده از میدان مغناطیسی صورت گرفت  و دستگاه ساخته شده به صورت Patent   به ثبت رسید

۲

۳

۱۹۹۰

اطلاعاتی مبنی بر اثرگذاری میدان مغناطیسی بر رفتار سوخت ها  مورد بررسی و ثبت قرار گرفت.

۱۹۹۳

در ایالت لاس وگاس، بر روی اثر عبور جریان سوخت از میان یک میدان مغناطیسی بسیار قوی  بحث و بررسی انجام گرفت

۴

۵

۱۹۹۸

در هلند نیز وسیله تولید کننده میدان مغناطیسی برای اعمال میدان بر روی ذرات سوختی به ثبت رسیده و اثرات مثبت اعمال میدان مغناطیسی بر ذرات سوختی به اثبات رسید

۱۹۹۸

اولین مطالعات سیستماتیک بر تاثیر میدان مغناطیسی بر اشتعال پذیری سوخت های آلی در روسیه صورت گرفته است. 

۶

۷

۱۹۹۹

در ایالت نیواورلئان نیز بر روی یافتن روشی برای تاثیر گذاری مثبت  میدان مغناطیسی بر روی کیفیت ذرات سوختی و احتراق، تاکید و نتایج حاصل از آن به صورت    Patent  ، به ثبت رسیده است

۲۰۰۱

بر روی غنی تر و فعال تر شدن ذرات سوختی در اثر عبور ذرات از میدان مغناطیسی بررسی هایی صورت گرفت  و اعمال میدان مغناطیسی به صورت دستگاهی جدید ابداع و به ثبت رسید. همچنین می توان به تحقیق دیگر صورت گرفته در سال ۲۰۰۱ ، اشاره داشت که بر روی بررسی رفتار میدان مغناطیسی و اثر گذاری آن بر ذرات سوختی پرداخته و این تاثیر به صورت Patent  به ثبت رسیده است و در آن  تاثیر میدان مغناطیسی و تاثیر آن بر روی سیال آب و بنزین مورد بررسی قرار گرفت و اثرگذاری میدان مغناطیسی بر جریان سیالات به اثبات رسید.

۸

۹

۲۰۰۸

سخنرانی دکتر حمیدرضا مداح­ حسینی، استاد محترم دانشکدۀ مواد دانشگاه صنعتی شریف، در رابطه با تاثیرگذاری اعمال میدان مغناطیسی بر عملکرد هیدروکربن­ها هنگام سوختن، عاملان این پروژۀ تحقیقاتی در شرکت پژوهشگران بهینه انرژی را برآن داشت تا با همکاری ایشان و گروهی تحقیقاتی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف استحکامی بیشتر به بنیادهای علمی  این پروژه ببخشند. بدین منظور تیم جدید، تحقیقات علمی صرف را تحت سرپرستی جناب آقای دکتر مداح­ حسینی آغاز نمود.

مجوزهای کاهنده مصرف انرژی رایا