شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا از سال 1378 با عمده فعالیت در زمینه محصولات و خدمات خودرویی فعالیت خود را آغاز کرده است . شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا همزمان با اخذ سیاست های کلان کشور مبنی بر کاهش مصرف سوخت و انرژی محصول کاهنده مصرف بنزین را ارائه کرد که استقبال میلیونی از این محصول نشانه اعتماد عموم مردم به شرکت رایا می باشد. از دیگر محصولات شرکت رایا می توان به کاهنده مصرف گاز شهری و خودرویی، زنجیر چرخ ژله ایی نانو پلمیر، حسگر خواب و همچنین محصولات وارداتی مثل پمپ باد فندکی خودرو، جارو شارژی خودرویی نام برد. شرکت رایا در سال 1393  اولین امداد شبانه روزی باتری خودرو  را در کشور اجرا کرد و پس از آن در سال 1396 موفق به اخذ مجوز اتحادیه باتری فروشان تهران و سپس دریافت نمایندگی رسمی برندهای معتبر بازار باتری از جمله صبا باتری، اوربیتال وان و سوزوکی شد. این شرکت دارای شبکه گسترده فروش و توزیع باتری در تهران و همچنین دارای مراکز فعال ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی در کل کشور می باشد.

با ظهور رسانه های دیجیتال و تغییر ذائقه مشتریان، شرکت رایا برای توسعه خدمات خود تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایا مارکت گرفت و همکنون با افتخار کلیه خدمات فروش باتری را از این فروشگاه اینترنتی ارائه می کند.
رایا مارکت توانسته است رتبه اول ارسال و نصب آنی باتری ماشین در تهران را به خود اختصاص دهد. مهمترین ماموریت رایا مارکت فروش بهترین برند های باتری ماشین داخلی و خارجی و حمل و نصب بر روی خودروی شما می باشد.

رایامارکت از دیروز تا به امروز

خدمات رایامارکت

رایامارکت در کنار تیم زبده ی خود توانسته است از قویترین تیم پشتیبانی خدمات فروش اینترنتی  باشد. ضمانت اصالت کالا به همراه تضمین قیمت از منحصر به فرد ترین خدمات فروشگاه اینترنتی رایامارکت به حساب می آید. خریدی بااعتماد به همراه حمل و نصب کالا های مورد نیاز به نصب توسط تیم متخصص فنی خودرو صورت میگیرد. تیم پشتیبانی رایامارکت جهت مشاوره در خرید مطلوب تر به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل در کنار مشتریان خود میباشد.

سوالات متد اول

تیم امداد و پشتیبانی

رایامارکت با پاسخ گویی و حل مشکلات مشتریان توسط تیم پشتیبانی و  CRM که به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل سال فعالیت میکنند تلاش در جلب رضایت و ارائه ی بهترین خدمات را دارد.

در این  راستا رایامارکت اقدام به ایجاد کارت های امداد خودروی سراسری به نام سامان نمود است. کارت طلایی امداد خودروی سراسری سامان جهت تامین خدمات امدادرسانی خودرو در تمام شهر ها و استان های ایران، خرید قطعات خودرویی به قیمت درب کارخانه، خدمات تعمیر گاهی برای خودرو را به مدت یکسال برای مشتریان خود را فراهم آورد است. رایامارکت با ارائه ی کارت امداد خودروی سراسری سامان تمام دغدغه ها و نیاز های اساسی خودرویی شما را درنظر گرفته است تا آرامشی ایده آل برای شما فراهم آورد.

آشنایی بیشتر با کارت امداد خودروی سامان

نماینده بهترین برند های قطعات خودرویی

رایامارکت در عرصه ی خرید و فروش آنلاین قطعات خودرویی دارای نمایندگی معتبر از بهترین برند های باتری و قطعات خودرویی ایرانی و خارجی میباشد. رایامارکت امروزه با تکیه بر 13 مجوز رسمی و اخذ نمایندگی های معتبر در عرصه قطعات خودوریی با اطمینان کامل از اصالت کالایی خود صحبت میکند.

بازدید از فروشگاه رایامارکت

Our team

تیم سایت رایامارکت از محتوا نویسان مستعد و سئو کارهای باتجربه تشکیل شده که در تلاش اند محتوای مفید و جامع در راستای قطعات خودروی در وب سایت رایامارکت و قسمت سوشال مدیا ارائه نمایند.

تیم سایت و دیجیتال مارکتینگ

تیم امداد و پشتیبانی رایامارکت تشکیل شده از افراد جوان و دارای فن بیان قوی جهت حل مشکلات و پاسخگویی به سوالات  هرچه بهتر مشتریان 

تیم امداد و پشتیبانی

افراد تیم فروش و تبلیغات رایامارکت با بهره گیر از متد های روز فروش و تبلیغات اینترنتی سعی در توریج و آشنایی هرچه بهتر خدمات و کارایی های سایت رایامارکت برای کاربران اینترنتی خود را دارند.

تیم فروش و تبلیغات

مدیریت رایامارکت تمام اهداف و خدمات خود را در جهت رضایتمندی و حمایت از حق مشتری بنا نهاد است و در طول سالیان فعالیت خود در عرصه ی قطعات خودروی هم قدم با نیاز های  مشتریان خود حرکت نموده و خود را ارتقا داده است.

مدیریت

2002

رایامارکت درسال 

2002

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque tincidunt, magna id tincidunt sollicitudin, mi libero tincidunt quam, eget consectetur dui est a dui.

2002

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque tincidunt, magna id tincidunt sollicitudin, mi libero tincidunt quam, eget consectetur dui est a dui.

شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا از سال 1378 با عمده فعالیت در زمینه محصولات و خدمات خودرویی فعالیت خود را آغاز کرده است . شرکت پژوهشگران بهینه انرژی رایا همزمان با اخذ سیاست های کلان کشور مبنی بر کاهش مصرف سوخت و انرژی محصول کاهنده مصرف بنزین را ارائه کرد که استقبال میلیونی از این محصول نشانه اعتماد عموم مردم به شرکت رایا می باشد. از دیگر محصولات شرکت رایا می توان به کاهنده مصرف گاز شهری و خودرویی، زنجیر چرخ ژله ایی نانو پلمیر، حسگر خواب و همچنین محصولات وارداتی مثل پمپ باد فندکی خودرو، جارو شارژی خودرویی نام برد. شرکت رایا در سال 1393  اولین امداد شبانه روزی باتری خودرو  را در کشور اجرا کرد و پس از آن در سال 1396 موفق به اخذ مجوز اتحادیه باتری فروشان تهران و سپس دریافت نمایندگی رسمی برندهای معتبر بازار باتری از جمله صبا باتری، اوربیتال وان و سوزوکی شد. این شرکت دارای شبکه گسترده فروش و توزیع باتری در تهران و همچنین دارای مراکز فعال ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی در کل کشور می باشد.

با ظهور رسانه های دیجیتال و تغییر ذائقه مشتریان، شرکت رایا برای توسعه خدمات خود تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایا مارکت گرفت و همکنون با افتخار کلیه خدمات فروش باتری را از این فروشگاه اینترنتی ارائه می کند.
رایا مارکت توانسته است رتبه اول ارسال و نصب آنی باتری ماشین در تهران را به خود اختصاص دهد. مهمترین ماموریت رایا مارکت فروش بهترین برند های باتری ماشین داخلی و خارجی و حمل و نصب بر روی خودروی شما می باشد.

خدمات رایا مارکت عبارتند از:

 • فروش باطری به همراه گارانتی معتبر و ضمانت نامه‌ی کتبی

 • فروش اینترنتی باتری در تمام طول شبانه روز و در تمام ایام سال حتی در روز های تعطیل در تهران

 • ارسال و نصب باتری در تمام طول شبانه روز کمتر از 3 ساعت در تهران

 • حمل و نصب باطری توسط تکنسین های مجرب

 • خرید باتری از فروشگاه اینترنتی رایامارکت خریدی مطمئن برای شما با قیمت عمده 

 • تست باتری در محل به صورت رایگان

 • تنوع در فروش و انتخاب بهترین برندهای باتری ایرانی و خارجی موجود

 • نصب باتری با رعایت اصول استاندارد شرکت سازنده باتری ضمن باطل نشدن گارانتی باتری خودرو

 • تست سلامت سیستم برقی(تست دینام) ماشین شما به صورت رایگان 

 • امکان پرداخت هزینه در محل به واسطه ی کارت خوان سیار

 • کسر هزینه‌ی باتری با احتساب داغی باتری شما

 • ارائه مشاوره رایگان تلفنی از طریق خط تلفنی 35079-021

 • ارائه خدمات ویژه امداد خودرو سراسری سامان در هر مکانی از ایران

 • فروش باتری UPS با بهترین قیمت

 • فروش لاستیک های خارجی با بهترین قیمت

 • فروش محصولات دیگر که نیاز هر خودروی است با بهترین قیمت مانند فروش انواع دیسک و صفحه ایرانی و خارجی………

برخی از مجوزها و افتخارات کسب شده توسط شرکت رایا:

 • ثبت اختراع کاهنده مصرف سوخت 

 • لوح تقدیر از نهمین همایش بین المللی انرژی

 • تقدیر نامه از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران

 • دارای مجوز امداد خودرو در بیش از 15 استان کشور در طی هشت سال اخیر 

 • رییس صنف امداد خودروی درون شهری

 • دبیر صنف امداد خودرویی برون شهری

 • مجوز قوه قضاییه در رابطه با باتری

 • مجوز اتحادیه باتری فروشان تهران

 • نمایندگی صبا باتری ( فعال ترین نماینده پخش مویرگی صبا باتری در تهران )

 • نمایندگی سپاهان باتری و سوزوکی اصفهان