معرفی خودروی آئودی تی‌ تی

زمانی که آئودی تی‌ تی در اواخر سال 1990 معرفی شد، به همان اندازه که یک خودرو بود، یک وسیلهٔ مد هم محسوب می‌شد.

کوپهٔ اسپورت کوچک شبیه کانسپت هایی هست که درست از استودیوی طراحی به شوروم‌ها برده می‌شود و استایلی غیرقابل‌باور دارد. اما با گذر زمان این خودرو به بلوغ رسیده و از طراحی معنی‌دارتری برخوردار شده است. گونه‌های پرفورمنس S و RS با اسب بخارهای زیاد امضایی مردانه برجای گذاشته‌اند و حالا نسل جدید هم آمده تا راه پیشینیان را ادامه دهد.

مسلماً سومین نسل آئودی تی‌تی بهترین نسل این خودرو است. طراحی چشم‌گیر به همراه چراغ‌های عبوس و خطوط تیز بدنه نمایی بی‌همتا به تی‌تی بخشیده‌اند. اما خوبی‌های این کوپهٔ اسپورت به نمای ظاهری ختم نمی‌شود، بلکه ساختاری با وزن کم به همراه آخرین تکنولوژی‌های روز نیز ارائه‌شده است.

مشخصات خودروی آئودی تی‌تی

زیر کاپوت کوتاه تی‌تی پیشرانهٔ 4 سیلندر 2 لیتری مجهز به توربوشارژر را می‌یابید. صدای پیشرانه کمی زیاد است اما اصلاً باعث آزار نمی‌شود. ورود هوای بیشتر به پیشرانه کمک می‌کند تا 220 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن‌متر گشتاور از آن خارج شود.
اگر خواهان قدرت بیشتری باشید، نسخهٔ TTS با 292 اسب بخار قدرت و 380 نیوتن‌متر گشتاور موجود است. این مقدار قدرت از همان پیشرانهٔ 2 لیتری به دست می‌آید اما تغییراتی در آن داده‌شده است.

باتری کره ایمحافظ باطری خودرو-پخش انواع باتری اتومبیلجهان باطریقیمت باتریباطری اتمی خودروباتری آئودی تی‌تی