معرفی خودرو اوپل آسترا سدان

اوپل آسترا سدان -درحالی چهارمین نسل از مدل آسترا سدان وارد بازار می شود. که پیش از این شاهد حضور نسل اول آن در خیابانهای کشورمان بوده ایم. درسال 2012 رسما از نسخه سدان نسل چهارم آسترا سدان اوپل در نمایشگاه خودروی مسکو رونمایی شد. در این نسل از پلت فرمی که قبلا موفقیت خود را با برند بیوک در بازار به اثبات رسیده بود استفاده شده است.

پرفروشترین خودرو بازار انگلستان در حالی روانه خیابانهای ایران میشود. که در بازارهای بین المللی تنوع پیشرانه آن به عدد 7 میرسد. پیشرانه هایی که جنرال موتورزدر توسعه آنها اوپل را یاری کرده است. بهره گیری از حجم پیشرانه اقتصادی ودرعین حال مجهز به توربوشارژ باعث شده تا درعین کم مصرف بودن، قدرت و گشتاور حیرت انگیزی را از آسترا شاهد باشیم.

این درحالی است که سایر برندها در این کلاس با پیشرانه ای به مراتب حجیم تر و مصرف سوختی بالاتر نتوانسته اند به چنین اعدادی دست یابند. و این به برگ برنده اپل در برابر رقبایش تبدیل شده است. آسترا فعلا تنها اروپایی این کلاس در بازار خودروی ایران است و علاوه بر این، کیفیت بالا و سابقه خوب برند آلمانی اپل آسترا در ایران، بر سختی کار رقبای عمدتا آسیا ییش می افزاید.