معرفی خودرو اوپل آسترا هاچبک

آسترا هاچبک یکی از بهترین خودروهای خانوادگی بازارهای جهانی از سال ۲۰۱۰ تا به امروز به‌حساب می‌آید. زمانی‎که در سال ۲۰۰۹ نسل چهارم این ماشین رونمایی شد، در میان تمام خودروهای برتر قاره اروپا جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

اپل آسترا با استفاده بردن از حجم پیشرانه‌ای مناسب، کم‌مصرف بودن، قدرت و گشتاور بالای خود و همچنین تجهیز به توربو شارژ ،محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرد. با توجه به این‌که شرکت‌های واردکننده مشخصی برای ماشین‌های اپل وجود ندارد و خدمات مناسبی ارائه نمی‌شود.

جدیدترین مدل اپل آسترا

اولین نسل از اپل آسترا هاچبک در سال‌های 1994 و 1995 رونمایی شد. و تقریباً به دلیل کیفیت بالا و آپشن‌های عالی که داشت به سراسر دنیا صادر شد. به‌صورتی که نسل‌های اولیه این خودرو هنوز هم در بازارهای داخلی ایران خریدوفروش می‌شوند. اما کمپانی اپل هرسال با اضافه کردن آپشن‎های مختلف و به‌روزتر کردن اپل استرا، مدل‌های مختلفی را روانه بازار خودرو کرده است.

به‌گونه‌ای که آخرین مدل اپل آسترا هاچ بک در سال 2018 ساخته و رونمایی شد که قیمتی در حدود 35000 دلار دارد. اما در ایران بیشتر مدل‌های 2013 و 2014 این هاچ بک محبوب دیده می‌شود که با توجه به شرایط و میزان سلامت قطعات و کارکرد آن در قیمت‌های مختلفی خریدوفروش می‌شود.