معرفی خودروی ایدو چانگان

ایدو چانگان
اما در سوی دیگر، سدان این پلت فرم یعنی چانگان ایدو واقع شده است. از نیم دهه پیش بدین سوی، برندهای چینی شیوه نوینی را آغاز کردند و از کپی‌های نامأنوس و طراحی‌های اسباب‌بازی گونه عبور نموده؛ و طراحی های مطلوب را در دستور کار خود قرار داده اند و شاید بتوان ارائه خودروهایی مانند: جیلی امگرند و EDO چانگان را نقطه شروع این روند دانست. چانگان ایدو در سال 2012 رونمایی شد و بنا به ادعای شرکت سازنده سه سال زمان صرف طراحی آن در مرکز طراحی این شرکت در تورین ایتالیا شده است.

بدنه EDO چانگان طراحی نسبتا متناسب و به روزی دارد. و توازن مناسبی بین بخش های مختلف آن قابل مشاهده است. میتوان طراحی آن را ترکیب خوبی از زیبایی و دقت دانست.

چراغ‌های چشم بادامی و اسپرت و برجستگی‌های کاپوت و صندوق عقب کوتاه می‌باشد؛ که ترکیبی پویا و جالب به آن داده است. EDO چانگان در طراحی داخلی نیز توازن قابل قبولی دارد و جانمایی های مناسب در سینه خودرو و فضای مناسب سرنشینان و صندوق عقب از مزیت های آن است.

محرکه چانگان ایدو یک موتور 1.6 لیتری 124 اسبی و 160 نیوتن متری است؛ که از گیربکس 5 سرعت دستی یا 4 سرعت تیپ ترونیک برای انتقال نیرو استفاده میکند. عملکرد محرکه EDO چانگان نیز در تلفیق با جعبه دنده اتوماتیک مطلوب گزارش میشود.

به لحاظ ایمنی نیز EDO چانگان مجهز به 6 عدد کیسه ایمنی هوا (راننده، سرنشین جلو، جانبی و پرده‌ای) است و همچنین 5 ستاره را هم از موسسه ایمنی C-NCAP دریافت نموده است.

قیمت باتری ماشینباطری به باطریباتری به باتری در محلعمر باطری ماشینخرید صبا باتریارسال باطری خودرو رایگانباتری ایدو چانگان

۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان