کامیونت ایسوزو 5 تنی

کامیونت ایسوزو 5 تنی از محبوبیت این برند همین بس که اعتبار خود مفهوم کلمه ی کامیونت به نوعی وابسته به این برند می باشد تا جایی که قدیمی ترها که کلمه ی کامیونت شاید زیاد در دهانشان نمی چرخید برای اشاره به کامیونت آن هم از هر برندی آن را ایسوزو خطاب می کردند. البته که این برند به عنوان با کیفیت ترین برند در حوزه کامیونت مطرح می باشد و در بالاترین سطح کامیونتی جاخوش کرده است . البته در سال های اخیر برندهایی مثل فوسو میتسوبیشی و همچنین جک موتورز تا حد بسیار زیادی با پیشرفت کیفی که داشتند این مالکیت را به خطر انداخته اند اما هنوز هم که هنوز هست کامیونت های ایسوزو بسیار مقتدر هم از جنبه برندینگ و هم از لحاظ فروش به پیش می رود.

بررسی کامیونت 5 تنی

همان طور که می دانید ایسوزو یک شرکت خودروسازی ژاپنی است، که در زمینه ساخت و تولید انواع وسایل نقلیه تجاری،ماشین‌های باربری، کامیون‌های سبک و سنگین، همچنین تولید موتورهای دیزلی فعالیت می‌کند و محصولات با کیفیتی را به بازار روانه می کند.

محصولات ایسوزو در ایران توسط نماینده انحصاری و رسمی بهمن دیزل که یکی از شرکت های زیر مجموعه بهمن می باشد وارد صنعت خودرویی کشورمان شده است .کامیونت ۵ تن ایسوزو با تناژ باری متفاوت در بازار خودرویی کشورمان به فروش می رسد که میتوان گفت این کامیونت ها جز یکی از پرفروش ترین برند های موجود در بازار خودرویی ایران می باشد.

یکی از پرکاربردترین کامیونت های موجود کامیونت ۵ تن ایسوزو می باشد .یک کامیونت ۵ تن ایسوزو مناسب برای فضای شهری به معنی واقعی می تواند ابزار یک شرکت پخش و تولیدی برای دسترسی محصولاتش به تمامی نقاط شهر باشد.
نوع موتور این کامیونت ۵ تن ایسوزو ۴سیلندر خطی سوپاپ بالای تزریق مستقیم مجهز به توربوشارژ و اینتر کولر می باشد.

مشخصات باتری مناسب خودرو ایسوز 5 تنی
ولتاژ باتری : 24 ولت
آمپراژ باتری : 120 آمپر ساعت
نوع باتری : باتری سیلد ( اتمی ) – باتری اسیدی ( آبدار)
برند معتبر ایرانی : صبا باتری ( باتری واریان ، باتری نیو آرمو ) – سپاهان باتری ( باتری اوربیتال وان ، باتری سیلور پلاس ، باتری سوزوکی ، باتری اتمیک )