معرفی خودرو ایسوزو 6 تنی

ایسوزو 6 تنی

شرکت بهمن دیزل پس از استقبال مناسب از کامیونت های ایسوزو، در سال ۱۳۸۸ کامیونت ۶ تنی ایسوزو را به بازار عرضه کرد. این کامیونت نیز از قدرت و ظرافت کامیونت های قبلی ایسوزو بهره برده است و از گزینه های مناسب در بازار کشورمان محسوب می شود.

اولین محصول بهمن دیزل کامیونت ۶ تن (NPR) است که تحت لیسانس ایسوزو ژاپن (ISUZU) و به‌صورت آزمایشی تولید شد. این شرکت به دنبال موفقیت در تولید این کامیونت، در سال ۱۳۸۴ تولید کامیونت ۸ تن ایسوزو مدل NQR را در دستور کار خود قرارداد. کامیونت ۸ تن ایسوزو یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین کامیونت‌ها در جهان بوده که این به دلیل کیفیت بالای قطعات آن و همچنین قدرت بالای موتور آن است.

پس‌ازآن کامیونت سبک (۵.۲ تن) ایسوزو مدل NKR در این شرکت تولید و به بازار عرضه شد. این کامیونت نیز که برای مصارف درون‌شهری طراحی‌شده است، در ایران با استقبال خوبی روبه‌رو شد.

فعالیت شرکت

ایسوزو یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های خودروسازی ژاپنی است که قدمت آن به سال ۱۹۱۶ برمی‌گردد. فعالیت این شرکت درزمینهٔ تولید وسایل نقلیه تجاری شامل ماشین‌های باری و کامیون‌های سبک و سنگین است. این شرکت علاوه بر تولید خودرو در زمینهٔ ساخت موتورهای دیزلی نیز فعالیت دارد. نمایندگی کامیونت‌های ایسوزو را در ایران بهمن دیزل بر عهده دارد که این کامیونت‌ها در داخل کشور در سه مدل ۵.۲ تنی، ۶ تنی و ۸ تن در بهمن دیزل مونتاژ و به بازار عرضه می‌شوند. عمده مصارف کامیونت‌های ایسوزو در داخل کشور جهت حمل مواد غذایی، اسباب‌کشی و …. است.