معرفی خودرو اینفینیتی G35

در اینفینیتی که یک شرکت خودروسازی ژاپنی است یک خودرو اینفینیتی G35 ساخته شده که با طراحی مجدد فوق العاده و سوپر اسپورت خودنمائی می کند. نسخه اصلی این اتوموبیل با یک موتور 3.5 لیتری و قدرت 360 اسب بخار عرضه می گردد اما این نمونه جدید باز سازی شده شخصی می تواند قدرت بیشتری را ارائه دهد.

این اتوموبیل یا طراحی فوق العاده شیک و رنگ سیاه مات خود نظر همه را به خود جلب می کند.5 یک خودروی نسبتا لوکس دیفرانسیل عقب است که یک سدان اسپرت واقعی است. دارای موتور به روز شده 3.5 لیتری V6 با گیربکس 5 سرعته اتوماتیک است.

امکانات آن شامل تنظیم سیستم تعلیق، استفاده از تکنولوژی روز درطراحی داخلی، رینگ های آلومینیوم 17 اینچ، چراغ های مه شکن، چراغ های جلو زنون، آینه های مجهز به گرم کن، چراغ های عقب LED، صندلی های تاشو عقب، صندلی های برقی چرم مجهزبه گرم کن و هشت حالت قابل تنظیم برای راننده و4 حالت قابل تنظیم برای سرنشین ، روکش چرمی فرمان، تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم صوتی با جای شش سی دی و 7 بلندگو، کروز کنترل، چراغ های اتوماتیک جلو، آینه های برقی کاهنده نور، شیشه های برقی و برف پاک کن های متناوب می باشد. امکانات انتخابی موجود اسپویلر عقب، سان روف برقی، استفاده از چوب برای تزیین داخلی، کنترل دوگانه HV AC و سیستم مسیریابی بر پایه DVD می باشند. ایربگ ها، ترمز های ABS و برخی امکانات ایمنی الکترونیکی دیگر نیز در این خودرو تعبیه شده است.