معرفی خودرو تریلی

شاید برای عموم مردم تریلی نام یک نوع از ماشین باشد، اما تریلی ها انواع مختلف دارند. در واقع یک نوع از کامیون ها Thrillerنام دارد. تریلی ها وسایل حمل و نقل و حمل باری هستند که برای باربری های سنگین استفاده می‌شود که تا چندین تن توان حمل بار دارد.
Thriller که به معنی بارکش هست در واقع به کامیون های باربری بزرگی گفته می شود که تا ۲۴ تن توان حمل بار دارد. این Thrillerها توسط برندهای مختلفی چون مرسدس بنز، ولوو، اسکانیا و … عرضه می شوند که در سراسر دنیا به کاربرد و فروش بالایی دست یافته اند.

انواع تریلی ها

Thriller کمپرسی

Thrillerهای کمپرسی در قسمت بار این ویژگی را دارا هستند که توسط یک جک بالارونده امکان تخلیه بار را فراهم می کند.
این نوع Thriller در موارد نیاز به حمل و نقل مصالح ساختمانی مثل ماسه، شن و… و همچنین مواد معدنی مثل سنگ‌ها کاربرد دارند.

تریلی ترانزیت

Thriller ترانزیت در قسمت بار دارای بدنه و سقف می باشد. قسمت بارThrillerهای ترانزیت در مقابل آب و ضربه مقاوم می باشد. کاربرد این این Thrillerها برای جابجایی بارهایی است که نیاز به محافظت بیشتری دارند و معمولا در مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

Thriller کفی

تریلی کفی در قسمت باری بدون سقف و بدنه است. کاربرد این مدل Thrillerها برای حمل بارهایی مانند انواع موادی همچون تیرآهن، مصالح ساختمانی و … استفاده می شود.

تریلی یخچال دار

Thrillerهای یخچال دار یا یخچالی در قسمت بار خود به سردخانه و سیستم تهویه مطبوع مناسب مجهز هستند. معمولا از این Thrillerها برای حمل بارهایی مانند موادی فاسد شدنی همچون گوشت منجمد، ماهی و سایر مواد مواد غذایی استفاده می شود.

Thriller لبه دار

این مدل Thrillerها در قسمت بار خود در طرفین و انتها از پنل های چوبی هستند و معمولا برای حمل بار موادی استفاده می شوند که در بارگیری بسته بندی نمی باشد. بارهایی مانند خاک، شن و… .

تریلی تیغه

تریلی تیغه یا Thriller تیغه دار در قسمت بار به وسیله یک تیغه یا محوری به دو نیمه مساوی تقسیم شده است. کاربرد این نوع تریلی‌ های برای حمل کانتینرها و تانکرهای گاز و نفت می باشد.

Thrillerبغل بازشو

Thriller بغل بازشو از مدلی است که دیواره کناری آن برای بارگیری باز می شود. معمولا برای بار کردن کنده های درخت که طول زیادی دارند این نوع Thrillerها گزینه مناسب تری هستند.

تریلی 40 فوت

یکی از ابعاد متداول کانتینرهای باری ۴۰ فوت یا ۱۲ متر می باشد. این کانتینرها با توجه به ابعاد خود بارگیری مناسبی انجام می دهند و در باربری زمینی و دریایی استفاده ی ویژه ای دارند.Thrillerهای ۴۰ فوت برای حمل و نقل این کانتینرها بهترین گزینه هستند.

Thriller فوت 20

از اندازه های متداول دیگر کانتینرهای باری ۲۰ فوت یا همان ۶ متر می باشد. این مدل کانتینرها بعد از مدل های ۴۰ فوتی بیشتر استفاده را در بین کانتینرهای باری دارند. تریلی های ۲۰ فوت نیز بهترین و مطمئن ترین وسیله برای حمل زمینی این بارهاست.