معرفی خودرو جیلی EC7

جیلیEC7

شرکت جیلی یک کمپانی چینی است که تولیدات اصلی آن خودرو، موتورسیکلت، موتور ماشین و گیربکس است. این کمپانی شعبه‌هایی نیز در شرق استرالیا و ایالتهای Victoria و Queenland دارد، اما بدلیل اینکه خودروهای هاچ بک از این مدل، فاقد سیستم کنترل پایداری الکترونیکی هستند از ماه دسامبر فعالیتشان متوقف خواهد شد. جیلیEC7 محصول جدید این کمپانی است که در مدل‌های صندوق‌دار، هاچ بک و بزودی شاسی بلند آن در سال آینده تولید خواهد شد.

این خودرو تا 100,000 کیلومتر یا سه سال شامل گارانتی می‌شود. این مدل با بدنه‌ای مستحکم، دارای 6 کیسه هوا، تودوزی چرم، رینگهای 16 اینچی و سیستم اتصال بلوتوث و iPod است. تنها با پرداخت 1000 دلار می‌توانید به طور سفارشی سانروف، سیستم مسیریاب ماهواره‌ای، سیستم صوتی با 6 باند (در مدل معمولی 4 باند وجود دارد) و صندلی برقی را به خودروی خود اضافه کنید. دارای گیربکس 5 دنده دستی است که در سال آینده گیربکس اتوماتیک آن نیز به بازار خواهد آمد.

در هر دو مدل صندوق‌دار و هاچ بک این خودرو طراحی زیبای آن‌ها چشمگیر است. تودوزی زیبای آن از جنس چرم و صندلی‌های جادار از ویژگی‌های بارز در طراحی این خودرو به حساب می‌آیند. فضای داخل کابین برای یک خودروی 5 نفره کافی است. داشبورد جیلیEC7 از جنس پلاستیک فشرده است؛ تضاد در رنگهای بکار رفته در آن زیبایی چشم نوازی را به طراحی داخل کابین هدیه کرده است