معرفی خودرو دوو سیلو

دوو سیلو تولید شده توسط شرکت دوو است. سال تولد دوو سی یلو ۱۹۹۵ کره است، که در ۱۳۷۵ با موتور ۴ سیلندر ۱۵۰۰ سی سی وارد ایران شد و کارخانه کرمان موتور واردکننده آن بود. DAEWOO SILO در دو نوع تولید شد: ۱٫۵ لیتر ۴ دنده اتومات با 75 اسب بخار، و ۱٫۵ لیتری ۵ دنده دستی با 75 اسب بخار.

امکاناتی که در DAEWOO SILO قرار داشت: سیستم تهویه، سیستم صوت با قابلیت پخش CD و رادیو استریو، بخاری و کولر، شیشه بالابر برقی چهار درب، گرمکن شیشه عقب و علامت باز بودن درها بود. قدرت انتقال به چرخ‌های جلو. ترمزهای جلو دیسکی و عقب کاسه ای.

DAEWOO SILO همانند دیگر تولیدات دوو در ایران مورد پسند واقع شد و در بازار خرید و فروش می‌شود. از نکات خوب سیلو: نرم بودن هنگام رانندگی و کم مصرف بودن آن و فرمان هیدرولیک نرم، و کولر قوی آن است.
دوو سیلو ۴ سیلندر بوده و وزن خالص آن ۱۰۲۵ کیلوگرم می‌باشد و قدرت دقیق موتور آن در مدل mpfi 89 اسب بخار است (برخی منابع ۷۵ اسب بخار را اعلام کرده اند که غلط است و آن قدرت موتور دوو ریسر تک انژکتور (TBI) است) وگشتاور این خودرو معادل 136 نیوتون متر بر ۳۴۰۰ دور بردقیقه بوده حجم دقیق موتور ان نیز ۱۴۹۸ سی سی می‌باشد، صفر تا صد این خودرو حدود 12.5 ثانیه می‌باشد.