معرفی خودرو سوبارو ایمپرزا

سوبارو تصمیم گرفت تا ایمپرزا را با یک فیس لیفت مینور برای 2020 آماده کند. این خودرو با سیستم‌های جدید ایمنی و ظاهر جدید ابتدا در ژاپن عرضه خواهد شد. طراحی کابین این خودرو ظاهرا تغییری نداشته است زیرا سوبارو نیز به آن اشاره نکرده و با توجه به عکس‌های موجود ما نیز به این نتیجه رسیده‌ایم که هیچ تغییری در این بخش صورت نگرفته است. سوبارو در خصوص نسخه اسپرت این خودرو یعنی WRX، گفته است که امکان دارد این خودرو تا انتهای سال 2020 تولید نشود.

بررسی خودرو سوبارو ایمپرزا

گفته می‌شود این خودرو در سال 2020 به بازار آمریکا عرضه خواهد شد. بزرگترین تغییر این خودرو در نمای رو به رو صورت گرفته، جایی که جلو پنجره، چراغ‌های جلو و سپر دستخوش تغییر شده‌اند. سوبارو برای ایمپرزا رینگ‌های 10 اینچی جدید از جنس آلومینیوم استفاده کرده که نمای جانبی این خودرو را ارتقا داده است. سوبارو این خودرو را در دو حالت سدان و هاچ‌بک تولید خواهد کرد.

اما در کنار جذابیت‌های بصری، این خودرو امکانات خوبی مانند سیستم Eyesight Touring Assist نیز در داخل کابین دارد. این سیستم با کنترل بر گاز، ترمز و فرمان باعث کاهش تصادفات ناشی از خستگی راننده می‌شود. از دیگر مزایای این سیستم می‌توان به تشخیص خطوط مسیر و وسایل نقلیه اشاره کرد. از دیگر آپشن‌های ایمپرزا می‌توان به چراغ‌های تطبیق‌پذیر جلو، دوربین جلو، حافظه صندلی جلو و.. اشاره کرد.

یکی دیگر از قابلیت‌های جالب ایمپرزا، آینه‌های جانبی آن محسوب می‌شود که در زمان عقب رفتن به سمت پایین می‌آیند تا راننده به راحتی بتواند خودرو را به سمت عقب هدایت کند. از نکات جالب این خودرو این است که سوبارو برای آینه‌های جانبی نیز حافظه داخلی در نظر گرفته است. خریداران می‌توانند از بین رینگ‌های 16 تا 18 اینچ، پیشرانه 1.6 و 2 لیتری و سیستم چهارچرخ و یا دیفرانسیل جلو مدل دلخواه خود را انتخاب کنند. خریداران آمریکایی این خودرو احتمالا در کنار این امکانات، آپشن‌های جدیدی نیز در اختیار داشته باشند.