معرفی خودرو هوندا سیویک

هوندا سیویک یک خودرو کامپکت ژاپنی است که از سال 1972 تا به امروز بر روی خط تولید قرار دارد. هوندا(HONDA) شرکت خودروسازی ژاپنی و چند ملیتی است که به لحاظ تولید موتورسیکلت، اتومبیل و خودرو در جهان شناخته می‌شود. این شرکت از سال ۱۹۵۹ تاکنون، بزرگترین تولیدکننده موتورسیکلت در جهان است و همچنین با تولید ۱۴ میلیون موتور خودرو در سال، به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده موتورهای درون‌سوز جهان، شناخته می‌شود…

هوندا علاوه بر صنعت خودروسازی، در حوزه‌های دیگر، همچون تولید موتورهای هواگرد، هواپیماهای جت و موتورهای جت، قایق‌های موتوری، پمپ‌های آب، تجهیزات الکتریکی، ژنراتورها، ربات و تجهیزات انتقال برق نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. این شرکت نخستین خودروساز ژاپنی بود، که اقدام به تولید خودروهای لوکس، تحت برند اکیورا نمود.

خودروهای هوندا ابتدا در دهه 90 میلادی به ایران آمدند و پس از چند سال غیبت، شرکت فامیلی موتور که بعدها گلرنگ فامیلی موتور نام گرفت، دوباره اقدام به واردات چند مدل خودرو سواری از این شرکت کرد، اما پس از مدتی، ساخت آمریکا بودن خودروهای این برند برای واردات به ایران مشکل ساز شد تا بار دیگر واردات هوندا به ایران پایان یابد.

بررسی خودرو هوندا سیویک

هوندا سیویک برای بسیاری از ایرانی‌ها به منزله صاحب شدن یک خودرو با کیفیت ساخت بالا و استهلاک پایین است. در این خودرو شرکت هوندا به دنبال به کارگیری پیشرانه اقتصادی با مصرف سوخت بهینه بوده که برای بسیاری از خانواده‌ها به عنوان یک خودروی اقتصادی قابل استفاده باشد. به همین دلیل است که خرید و فروش هوندا سیویک هم در ایران و هم در سایر کشورهای دنیا طرفدار زیادی دارد و یک خودروی شناخته شده است.

طراحی بدنه خودرو هوندا سیویک

اولین امتیاز خودرو که می‌توان آن را به عنوان یک نکته امیدوار کننده معرفی کرد، طراحی مناسب و دلنشین بدنه خودرو است. شاید در نگاه اول شما یک بدنه مدرن امروزی را نبینید، اما در هر صورت در طراحی بدنه خودرو ظرافت‌هایی به وجود آمده که هنوز هم می‌توان آن را قابل قبول دانست. ضمن اینکه در فضای داخلی خودرو کاملاً از طراحی ارگونومیک استفاده شده که فضای آن باز و دلنشین است و سرنشینان در آن احساس راحتی می‌کنند. پوشش چرمی و امکان تنظیم صندلی هوندا سیویک به احساس راحتی بیشتر در این خودرو کمک می‌کند.