معرفی خودرو کوروت Z06

Z06 این خودرو محبوب و زیبا و همچنین پر قدرت به صورت بدون سقف معرفی شده است. شورولت کوروت Z06 Convertible این خودرو در نگاه اول چنان تهاجمی و جسور است که واقعا شیفته آن خواهید شد ، چهره ای خشن ، واقعا آماده نبرد و دلنشین ، به نحوی که واقعا این چهره جذاب و خشن مورد پسند هر راننده و مشتری سخت گیری قرار خواهد گرفت .

بررسی خودرو کوروت Z06

در طراحی بدنه ، ظاهرا شورولت هیچ موردی را از دست نداده و تمام سعی و تلاش خویش را بر این گذاشته است که بتواند بهترین ها را از این خودرو بدست آورد ، البته از ورودی های هوای بزرگ بر روی سپرها ، ورودی هایی که بر روی کاپوت این خودرو نصب گردیده است ، ورودی هوایی که در جلوی هر درب نصب گردیده است به همراه باله زیبای که در عقب قرار داده شده که نه تنها به زیبایی این خودرو اضافه نموده است ، بلکه کاملا به آیرودینامیک خودرو نیز کمک می نماید .
رینگ های بسیار زیبا و مشکی رنگی که دارای سایز 19 اینچ در جلو و 20 اینچ در عقب هستند ، نمایی بسیار خشن و جذاب به این خودرو بخشیده اند .

شورولت کوروت Z06 Convertible این خودرو در نسل کنونی دارای موتوری پرقدرت و 8 سیلندر بوده ( موتوری که به یک سنت در جنرال موتور تبدیل گردیده است ) که توان خروجی آن برابر با 625 اسب بخار و گشتاور خروجی آن 860 نیوتن متر می باشد . حال این اعداد از موتوری به حجم 6.2 لیتر به همراه یک سوپرچارجر قدرتمند استخراج می گردد که باعث هیجان هم در میزان قدرت خروجی این خودرو بوده و هم در صدای مهیبی که از این خودرو به گوش خواهد رسید .