معرفی خودرو مازراتی کواتروپورته S

مازراتی کواتروپورته S یک سدان فول سایز لوکس است که نسل اول آن در سال 1963 معرفی شد و در حال حاضر هم در ششمین نسل خود به تولید می‌رسد. کواتروپورته یکی از اسپرت‌ترین و در عین حال خوش استیل‌ترین خودروهای حاضر در این کلاس است و به نوعی به دلیل خاص بودن و القای حس گرانی در میان مردم شناخته می‌شود.
مازراتی کواتروپورته در نسل پنجم و ششم خود وارد بازار ایران شد و در کنار سایر محصولات مازراتی توانست فروش بالایی را تجربه کند. البته این فروش بالا در مقایسه با قیمتی است که برای آن تعیین شده و توانست در مقابل رقبایی چون مرسدس بنز S کلاس و ب ام و سری 7 قد علم کند.

بیشتر بدانیم

کواتروپورته در سال 2011 وارد بازار کشورمان شد و عرضه نسل پنجم آن تا سال 2013 ادامه پیدا کرد. البته نسل ششم و جدید آن هم در سال 2014 در تعداد محدودی وارد شد که از وضعیت قانونی بودن این اتفاق اطلاعی در دست نیست چراکه واردات خودروهای با حجم موتور بالای 2500 سی سی از سال 2013 ممنوع شده بود.
مازراتی کواتروپورته در سه تیپ مختلف در بازار کشورمان عرضه شد که شامل مدل معمولی، S و GTS می‌شوند. این مدل‌ها تفاوت‌هایی از نظر فنی و آپشن‌ها میان اینها وجود دارد. فول‌ترین مدل GTS است که تجهیزات رفاهی چون ورود و استارت بدون کلید، تهویه مطبوع اتوماتیک 4 گانه با سنسور کیفیت هوا و رطوبت، سیستم صوتی BOSE، تنظیم برقی صندلی راننده در 14 جهت مجهز به گرمکن، سردکن، ماساژور و حافظه، سانروف، چراغ‌های جلو زنون اتوماتیک، چراغ شور و چرخش چراغ‌ها در پیچ، سنسور پارک، سنسور باران، کروز کنترل هوشمند، پرده برقی و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهند.