بررسی خودرو مازراتی گرن کابریو

مازراتی گرن کابریو کوپه ی دو درب تبدیل با ظرفیت 4 سرنشین است که از سال 2007 تا کنون تولید شده و در کلاس خودروهای جی تی قرار می گیرد. این خودروی لوکس زیبا در سه مدل پایه ، گرن توریزمو S و گرن توریزمو Mc تولید میشود که هر سه دارای موتور قدرتمند 8 سیلندر میباشند که به ترتیب دارای قدرت بیشتری هستند تا جایی که با گرن توریسمو Mc می توانید تا حداکثر سرعت 303 کیلومتر بر ساعت برانید. این خودرو از لحاظ ظاهری هم کمی با مدل پایه تفاوت دارد و از نظر ابعادی نیز کمی طویل تر و کوتاه تر است و با حذف صندلی های عقب به خودرویی 2 نفره و مسابقه ای تبدیل شده.

مازراتی گرن کابریو یک خودروی لوکس با تکنولوژی فراری و استایل ایتالیایی است، که به صاحبانش پرستیژ خاصی میدهد. تعداد نسبتا محدود این خودروی مازراتی در کشور، باعث شده دارندگان این خودرو از هر لحاظ متفاوت باشند. سطح امکانات این مدل گرن کابریو نسبت به رقبای آلمانی آن پایین تر است و حتی از لحاظ شتاب گیری حرفی برای گفتن ندارد. اما در خاص بودن و اسپرت بودن مازراتی گرن کابریو نباید شک کرد. هر چه باشد شما با یک جنتلمن ایتالیایی طرف هستید و یک دنیا اصالت پیش روی شماست و از لحاظ ایمنی 5 ستاره ایمنی از اروپا نشان دهنده امنیت بالای این مازراتی ایتالیاییست.

نکات مثبت MASERATI GRANCABRIO

طراحی جذاب و چشم گیر – فرمان پذیری اسپرت و در عین حال نرم تر از پورشه – خاص بودن صدای پیشرانه.

نکات منفی MASERATI GRANCABRIO

طراحی نسبتا ساده کابین خودرو – کندتر بودن نسبت به نسخه کوپه – مصرف سوخت زیاد – قیمت بالا – استهلاک بالای جلوبندی – هزینه تعمیر بالا – وزن زیاد.