معرفی خودرو مزدا 3 هاچبک

مزدا 3 هاچبک در یک مدت کوتاه همزمان با عرضه نسل دوم مزدا 3 سدان در سال 1389 و 1390 توسط گروه بهمن وارد بازار ایران شد و کسانی که به ماشین های هاچ بک اسپرت علاقه داشتند، استقبالی عالی را از این ماشین انجام دادند و هنوز هم بازار خرید و فروش MAZDZ 3 هاچ بک در میان دوستداران این ماشین نسبتا خوب است. MAZDZ 3 هاچبک در استایل کلی با نمونه سدان شریک است و این یعنی خطوط و حجم هایی در بدنه مزدا 3 هاچبک استفاده شده است که باعث شده اند با یک ماشین جذاب و اسپرت سر و کار داشته باشیم که المان های لوکس در آن رعایت شده اند.

در طراحی مزدا 3 مثبت ترین نکته طراحی قسمت جلوی ماشین است که باعث شده است تا ظاهری خندان داشته باشد که با نگاه کردن به آن از ماشین می توان هیجان و انرژی دریافت کرد. MAZDZ 3 هاچبک طراحی هماهنگ و زیبایی دارد که سلایق متفاوت آن را می پسندند اما در ایران بیشتر مشتریان این ماشین بانوان، جوانان و افراد ماشین باز هستند.

بررسی خودرو مزدا 3 هاچبک

در داخل کابین مزدا 3 از خطوط منحنی و پویایی که در طراحی ظاهری استفاده شده است بهره گرفته شده و طراحی داخلی اش کاملا با استایل خارجی MAZDZ 3 هماهنگ است. ویژگی های اسپرت MAZDZ 3 هاچبک در داخل کابین قابل مشاهده است و طراحی غربیلک فرمان، صفحه آمپر و پدال ها این حس اسپرتی را 2 چندان میکند و بیشتر حس هیجان انگیز بودن این ماشین را در شما القا میکند.

البته همین اسپرت بودن مزدا 3 در کنار حس آرامش درون کابین همراه است که ارگونومی خوب کابین این آرامش را به وجود آورده است. مزدا 3 ماشیم با کیفیتی است و در بحث کیفیت ساخت از هیوندای I30 کمی بهتر است اما از نظر متریال هر دو ماشین سطح یکسانی دارند و در بحث آپشن هم مزدا 3 از هیوندای I30 ماشین کامل تری است و لیست تجهیزات این ماشین کاملا تکامل یافته تر است.