معرفی خودروی هوندا آکورد

هوندا آکورد

در بازارهای جهانی گزینه‌های متعدد و بی نظیری برای یک خودرو وجود دارد. و وقتی به خودروهای موجود نگاه کنیم، متوجه می‌شویم در تمامی کلاس‌ها رقبای بسیار قدرتمندی حضور دارند. یکی از کلاس‌های پرطرفدار خودرویی سدان سایز متوسط است که اتفاقا گزینه‌های متعددی در مقابل خریداران وجود دارد. Honda Accord یکی از این خودروهاست و اتفاقا باید بگوییم بهترین گزینه است. هوندا آکورد در حال حاضر در دهمین نسل خود به تولید می‌رسد که بهبودهای زیادی را در مقایسه با قبل تجربه کرده است.

مشخصات خودروی هوندا آکورد

نسل جدید Honda Accord ظاهر بسیار جذابی دارد به طوری که می‌توان آن را بی نقص و بی نظیر دانست. آکورد بدون شک یکی از زیباترین خودروهای حاضر در این کلاس به شمار می‌رود و رقبای ژاپنی و کره‌ای آن کار بسیار سختی را در مقابل آن دارند. طراحی کابین آکورد به خوبی طراحی بدنه نیست اما همچنان عالی است و کارایی بالایی دارد. Honda Accord در بازارهای جهانی با دو موتور عرضه می‌شود.

یکی موتور 1.5 لیتری توربو که 192 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. و دیگری هم حجم 2.0 لیتری دارد و به توربوشارژر مجهز شده و می‌تواند 252 اسب بخار قدرت تولید کند. هوندا آکورد قیمت پایه‌ای برابر با 23 هزار و 570 دلار دارد و مهم‌ترین رقبای آن مزدا 6، تویوتا کمری، هیوندای سوناتا و کیا اپتیما هستند.

آکورد از دید بسیاری از کارشناسان، بهترین خودرو سال 2018 است و در میان تمامی کلاس‌های خودرویی، بهترین انتخاب برای خرید خودرو به شمار می‌رود.Honda Accord