معرفی خودروی هیوندای اکسنت

هیوندای اکسنت یک خودرو ساب کامپکت است که نسل اول آن در سال 1994 معرفی شد و در حال حاضر در پنجمین نسل خود در بازارهای جهانی به فروش می‌رسد. هیوندا اکسنت نخستین بار در نسل دوم وارد ایران شد که ما آن محصول را با نام هیوندای ورنا می‌شناسیم.

مدل مورد نظر، نسل چهارم اکسنت است که در ابتدا به صورت وارداتی در ایران عرضه شد اما کرمان موتور در سال 1396 تصمیم به مونتاژ آن در ایران گرفت. تا در کنار برخی محصولات دیگر هیوندای، شاهد تولید یک خودرو کره‌ای به صورت CDK در کشورمان باشیم.

مشخصات خودروی هیوندای اکسنت

هیوندا EXCENT یک خودرو ساب کامپکت کره‌ای است که از سال 1994 تاکنون بر روی خط تولید قرار دارد . و اکنون در پنجمین نسل خود در بازارهای جهانی تولید می‌شود. هیوندای EXCENT در مدل‌های هاچبک و سدان تولید می‌شود که مدل هاچبک آن وارد بازار کشورمان نشد.

هیوندا اکسنت برای نخستین بار در نسل دوم راه خود را به بازار ایران پیدا کرد که ما این خودرو را با نام هیوندای ورنا می‌شناسیم. اما محبوبیت اکسنت در ایران به عرضه نسل چهارم آن بازمی‌گردد که از سال 2014 به صورت وارداتی عرضه شد.

نسل چهارم هیوندا اکسنت در سال 2010 معرفی و از سال 2011 وارا بازارهای جهانی شد و در سال 2014 هم وارد ایران شد. اما پس از گذشت عرضه چند ساله به صورت وارداتی، کرمان موتور در سال 1396 خبر از مونتاژ آن در ایران داد تا اکسنت در کنار سایر خودروهای هیوندای، به صورت CDK تولید شوند.

تماس بگیرید
۵۱۲,۰۰۰ تومان
۵۵۷,۰۰۰ تومان
۷۲۴,۰۰۰ تومان