معرفی خودروی هیوندا ولستر

هیوندا ولستر یک کوپه اسپرت است که در سال 2011 و در نمایشگاه خودرو دیترویت معرفی و از همان سال وارد بازارهای جهانی شد. تولید ولستر در نسل اول تا سال 2017 ادامه یافت و پس از آن از خط تولید خارج شد و زمزمه‌هایی وجود داشت که هیوندای قصد ندارد نسل جدید آن را معرفی کند.

تا اینکه در سال 2018 و در نمایشگاه خودرو دیترویت هیوندای نسل دوم ولستر را با یک طراحی کاملا جدید و بر اساس زبان طراحی جدید خود معرفی کرد. البته ماهیت این خودرو همچنان حفظ شده و به عنوان یک کوپه 3 در شناخته می‌شود. البته در اینجا ما قصد نداریم در مورد نسل جدید صحبت کنیم و توضیحاتی را درباره نسل قدیمی ارائه خواهیم داد که در ایران عرضه شد.

بررسی حودروی هیوندا ولستر

هیوندای ولستر نخستین بار در سال 2014 و توسط آسان موتور وارد کشورمان شد. اقدام به تولید این خودرو از سوی هیوندای خود یک ریسک بزرگ بود، حال آنکه وارد کردن آن به بازار محدودی چون ایران حتی ریسک بزرگتری به شمار می‌رفت. اما ولستر به فروش خوبی دست پیدا کرد چه در بازارهای جهانی و چه در کشورمان.

ولستر یک طراحی کاملا جدید داشت و اصطلاحا به آن تخم مرغی می‌گویند. ولستر مجموعا 3 در دارد که یکی در سمت راننده و دو در دیگر در سمت شاگرد هستند. در نمای عقب دو خروجی اگزوز دیده می‌شود که در مرکز سپر جای گرفته‌اند. با نگاه به نمای جلو خودرو ممکن است به یاد نسخه فیس لیفت هیوندای جنسیس کوپه بیفتیم. در واقع هیوندای برای طراحی مدل فیس لیفت از همین ولستر کمک گرفته و سعی کرده خودروهای اسپرتش را شبیه به هم نگه دارد.

۴۲۷,۰۰۰ تومان
۴۶۵,۰۰۰ تومان
۸۴۰,۰۰۰ تومان
۹۲۱,۰۰۰ تومان
۹۷۵,۰۰۰ تومان
۹۷۵,۰۰۰ تومان
۱,۰۲۹,۰۰۰ تومان
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۶۲,۰۰۰ تومان
۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۹۸,۰۰۰ تومان