معرفی خودرو وانت مزدا کارا 1700

وانت مزدا کارا با دو موتور ۱۷۰۰ سی سی و ۲۰۰۰ سی سی تولید شده و هر یک از یک موتور‌ها شامل نسخه‌ی تک کابین و دو کابین هستند. سیستم گیربکس بکار رفته در تمام نسخه‌ها، ۵ سرعته دستی است. همچنین این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ است.

وانت مزدا کارا 1700 ، از جمله خودروهای کار است كه با قيمتي مناسب پاسخگوي نياز مشتريان مي باشد. این خودرو مشابه وانت مزدا از کارآیی، استحکام، فضای کافی برای حمل بار و سرنشینان برخوردار بوده که از امتیازات ارزشمند اين محصول به شمار مي رود.

با توجه به اهميت مقوله هاي ايمني و سازگاري خودروها با استانداردهاي جديد آلايندگي، بهبودها و اصلاحاتي در این خودرو اعمال شده است؛ كه از جمله آن مي توان به استفاده از موتور جديد ارتقاء یافته به استاندارد آلايندگي Euro4 ، افزايش ايمني و رفاه سرنشينان ، طراحي داشبورد جديد و دو عدد ايربگ اشاره نمود.

ساخت وانت کارا 1700 صد در صد داخلی ، ایجاد تنوع درقوای محرکه و همچنین کاهش قیمت تمام شده محصول انجام شده است. این خودرو جدید شرکت بهمن با توجه به اهميت مقوله هاي ايمني و سازگاري خودروها با استانداردهاي جديد آلايندگي، بهبودها و اصلاحاتي در این خودرو اعمال شده است؛ كه از جمله آن مي توان به استفاده از موتور جديد ارتقاء یافته مجهز به ترمز ABS+EBD، ایربگ راننده و سرنشن ، افزايش ايمني و رفاه سرنشينان، استانداردآلایندگی یورو 4 ،ایموبلایزر و طراحی جدید داشبورد است که درمقایسه با پلتفرم وانت مزدا درسیستم ترمز، سوخت رسانی، مجموعه شاسی، اگزوز و برق خودرو، طراحی و تامین داخلی 307 قطعه آن تغییراتی صورت گرفته است. وانت مزداکارا یکی از خودروهای با کیفیت دربین خودروهای همکلاس خود است