معرفی خودرو وینگل 3 تک کابین

وینگل 3 تک کابین نام وانت های جمع و جور یکی از کمپانی چینی به نام گریت وال ( Great Wall ) است که محصولات این شرکت در ایران توسط شرکت دیار خودرو در گلپایگان مونتاژ و عرضه می شوند.

وانتهای تک و دوکابین وینگل (GW Wingle) که جدیدترین محصولات مشارکت دیار خودرو با گریت وال می باشند. خط مونتاژ این دو مدل در گلپایگان با ظرفیت اسمی 50 هزار دستگاه برای سال 91 و قابل ارتقا به 100 هزار دستگاه نشان از عزم جدی این شرکت در حضور قوی در بازار تجاری ها دارد.

اغلب خودرو های تولیدی کمپانی گریت وال دارای طراحی و پلتفرمی مشابه با سایر برندهای معروف دنیا هستند و وینگل 3 هم از این قاعده مثتسنی نیست نمای جلوی این خودرو کپی ای از Volkswagen Magellan 2002 است. وینگل 3 از سال 2006 تا 2012 تولید شده است.

این خودرو با موتور 4 سیلندر 2367 سی سی و سیستم گیربکس دستی و در دو نسخه تک کابین و دو کابین تولید شده. موتور 2.4 لیتری بنزینی میتسوبیشی با توان 134 اسب بخار و گشتاور 200 نیوتن متر روی این خودروها نصب می شوند . امکاناتی مثل کیسه هوای راننده و سرنشین، ترمز ضد قفل، ایموبلایزر و … روی این خودرو قرار دارند. احتمال عرضه این خودرو با موتور دیزلی نیز وجود دارد.