معرفی خودروی پراید 151

پراید 151
سایپا 151 تنها نماینده شرکت سایپا در سگمنت وانت‌های کوچک (Mini Pickup Truck) به‌حساب می‌آید. پس از ساخت پلتفرم X100 توسط شرکت سایپا، این شرکت تصمیم گرفت تا برخی از محصولات خود را براساس؛ این پلتفرم طراحی و تولید نماید که از میان آن‌ها می‌توان به پراید 131 و 111 اشاره کرد.

در سال 1391 شرکت سایپا از یک وانت کوچک به نام پراید ۱۵۱ رونمایی کرد که از لحاظ فنی و ظاهری کاملا مشابه پراید 131 به نظر می‌رسید. پراید ۱۵۱ هم اکنون در سه تیپ LE، TL و EX به بازار عرضه می‌شود که همگی آن‌ها از لحاظ فنی مشخصات یکسانی دارند؛ ناگفته نماند که یک مدل مسقف از پراید وانت نیز وجود دارد که به نام کانوپی به بازار عرضه می‌شود.

نقد کارشناسی پراید 151

سایپا ۱۵۱ از طراحی بسیار ساده‌ای برخوردار است که شباهت فراوانی به پراید 131 دارد؛ در واقع می‌توان گفت که پراید ۱۵۱ همان پراید 131 است که تنها یک محفظه بار به آن اضافه شده است. محفظه بار در نظر گرفته شده برای پراید وانت: از 1500 میلی‌متر طول و 1370 میلی‌متر عرض برخوردار است که برای جابه‌جایی‌های سبک شهری فضای مناسبی به نظر می‌رسد.

طراحی فضای داخلی پراید وانت:

هیچ تفاوتی با سایر اعضای خانواده X100 ندارد و حتی دقیقا از همان متریال بی‌کیفیت نیز برای ساخت فضای کابین آن استفاده شده است. صندلی‌های 151 از قابلیت تنظیم بسیار کمی برخوردارند و از این نظر یکی از بدترین‌ها در سگمنت خود محسوب می‌شود. تنها نکته مثبت کابین پراید 151، سیستم کولر و فضای بار کوچکی آن است که در پشت صندلی‌ها قرار داده شده است.

لیست قیمت انواع باتری خودرو-UPS باتریفروش اینترنتی سوزوکیفروش اینترنتی انواع و اقسام باطریفروشگاه اینترنتی باتریخرید اینترنتی باطری ماشینباتری پراید 151