معرفی خودرو پورشه پانامرا

پورشه پانامرا نخستین محصول سدان ساخت پورشه که در کلاس فست بک قرار میگیرد که سال 2009 برای نخستین بار معرفی گردید. یکی از بازارهای پر فروش PORSCHE پانامرا در دنیا ایران است که تقریبا از تمامی نسخه های این ماشین به تعداد زیاد وجود دارد. پانامرا پس از کاین، از جمله نخستین تلاش‌های کمپانی پورشه برای دمیدن روح اسپرت در کلاس‌هایی غیر از کوپه اسپرت بود.

رقبای PORSCHE پانامرا در ایران ماشین هایی چون بنز s کلاس و ب ام و سری 7 میباشند اما اگر از نظر کلاس بندی در نظر بگیریم مرسدس بنز CLS و ب ام و سری 6 گرن کوپه اصلی ترین ماشین های رقیب PORSCHE پانامرا میباشند. پورشه پانامرا یک سوپر سدان فوق العاده سریع و لوکس است که مناسب افراد خانواده دار با عطش سرعت و شتاب و رانندگی تهاجمی است زیرا با خرید PORSCHE پانامرا شما یک پورشه 911 خریداری کرده اید که 4 در دارد و فضای بار و اتاق بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

همانطور که درباره طراحی دیگر ماشین های PORSCHE هم گفتیم در مورد پانامرا هم باید بگوییم که اصالت در طراحی و پیروی کردن از یک مسیر خاص در طراحی به منظور حفظ میراث PORSCHE در پانامرا هم رعایت شده است و یک ماشین اسپرت و 4 در با روح دیگر ماشین های PORSCHE را میبینیم . PORSCHE پانامرا در رنج قیمت و کلاس خود با ماشین های لوکس رقابت می کند و در کنار خاصیت اسپرت بودن ویژگی های لوکس زیادی را در خود گنجانده است مثلا هر آپشنی که در بخش ایمنی یا رفاهی به ذهن شما برسد PORSCHE پانامرا در خود گنجانده است یا از متریال فوق العاده عالی با کیفیت ساخت بالا در کابین ماشین استفاده شده است .