معرفی خودروی کیا سراتو

کیا سراتو 2017 یا کیا فورته یکی از جدیدترین محصولات شرکت کیا در سراسردنیاست. که به تازگی وارد بازار ایران شده است. کیا سراتو 2017 رقابت بسیار جالبی با تویوتا پریوس، هیوندای النترا و تویوتا کرولا دارد.

اگر به دنبال یک سدان با کیفیت که عملکرد سطح بالایی دارد هستید. و بودجه شما در حدود 260 الی 310 میلیون تومان است و به هر دلیلی نمیخواهید تویوتا پریوس را انتخاب نمایید. گزینه های پیش روی شما هیوندای النترا 2017 و کیا سراتو 2017 که فیس لیفت نسل سوم این ماشین به حساب می‌آید، می باشند.

یکی از بارزترین ویژگی های Kia Cerato همیشه جذابیت ظاهری این ماشین بوده است. این چهره زیبا و هیجان انگیز Kia Cerato را همیشه از رقبایش متمایز کرده است. در واقع المان های صحیح طراحی و چشم نواز بودن ظاهر ماشین در Kia Cerato به یک عنصر موفقیت تبدیل شده است. کیا سراتو 2017 از تمام نمونه های دیگر این ماشین، ظاهر هماهنگ تر و پویا تری را دارا می باشد.

اگر چه در ظاهر، نسبت به مدل 2016 فقط طراحی چراغ های جلو و عقب Kia Cerato تغییر کرده است، اما همین تغییر ظاهری کوچک اثر بسیار مثبتی بر ظاهر ماشین گذاشته است. بر روی بدنه Kia Cerato خطوط منحنی، خط های سر تا سری و برجستگی هایی وجود دارد که با طراحی زیبای چراغ های مدل 2017 این ماشین کاملا هماهنگ بوده و به Kia Cerato یک صورت زیبا و متناسب بخشیده است.

نکات مثبت Kia Cerato
هندلینگ مناسب – امکانات رفاهی بالا – کیفیت ساخت مناسب- عملکرد مناسب ترمزها

نکات منفیKia Cerato
فضای کم پای سرنشینان عقب خودرو.

امنیت Kia Cerato
کیا سراتو 2017 با گرفتن بالاترین امتیازهای ایمنی، در سطح بسیار بالایی از ایمنی قرار دارد.