معرفی خودرو BENZ E400

BENZ E400

مهم‌ترین چیزی که در مرسدس بنز E400 4Matic توجه شما را جلب می‌کند چراغ‌های آن است که ظاهری جواهرنشان دارند و گویی درون آن‌ها با دانه‌های ریز کریستال پر شده است. نمای جلوی این خودرو تفاوت چندانی با سدان E کلاس ندارد و نمای عقبی آن را می‌توان برگرفته از S کلاس کوپه دانست. اما اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنید، طراحی کریستالی چراغ‌های عقبی توجه شما را جلب خواهد کرد. نکته‌ی دیگر این خودرو به نمای جانبی آن برمی‌گردد که شاهد حذف شدن ستون B هستیم.

بررسی خودرو BENZ E400

مرسدس بنز E400 4Matic مدل ۲۰۱۸ خودروی ایده‌آلی به‌حساب نمی‌آید؛ اما در تست‌های رانندگی جاده‌ای شهری و حتی هنگامی که آن را به مسیرهای پر پیچ‌وخم ببرید به‌خوبی نظر مثبت هر کسی را جلب خواهد کرد. ابتدا با پرداختن به طراحی آن باید کار را آغاز کنیم که بسیار شبیه به سایر سدان‌های مرسدس بنز است و باید گفت که E کلاس کوپه در بین هم‌کلاسان خود دارای طراحی بسیار لوکس و جذابی است. ضمن اینکه تنها خودرو در این بازه‌ی قیمتی است که ستون Bندارد.

E400 مجهز به سیستم چهارچرخ محرک ۴Matic می‌تواند در عرض ۵.۲ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند که این عدد برای مدل دیفرانسیل عقب به میزان ۳ دهم ثانیه کندتر خواهد بود. مسئله‌ای که در هنگام تست خود را نشان داد این بود که عملیات تولید نیرو در پیشرانه‌ی این خودرو خطی است و حسی همانند پیشرانه‌های فاقد توربوشارژر به راننده منتقل می‌کند. همچنین در هنگامی شتاب‌گیری در مسیر مستقیم، جعبه‌دنده‌ی ۹ سرعته‌ی جدید مرسدس بنز تعویض‌ دنده‌ها را بسیار سریع و درعین‌حال نرم انجام می‌دهد. ما پیش از این مدل استیشن واگن E400 را مورد تست قرار داده بودیم که موفق شده بود شتاب صفر تا صد کیلومتر در ۵.۱ ثانیه به ثبت برساند.