معرفی خودروی BMW 530i

BMW 530i -بی ام و سری 5 یکی از قدرتمندترین ماشین های سدان موجود در کشور است که مدت کوتاهی است که نسل جدید این ماشین با کد G30 به بازار ایران معرفی شده است. در حال حاضر جدیدترین بی ام و معرفی شده در ایران همین ماشین است؛ که در واقع نسل هفتم بی ام و سری 5 به شمار میرود. بی ام و سری 5 جدید را از هر نظر که نگاه کنیم یک شاهکار در میان ماشین های سدان است. از نظر طراحی این ماشین هم پرستیژ و حس لوکس بودن برادر بزرگ تر خود بی ام و سری 7 را دارد و هم مانند بی ام و سری 3 در این ماشین رگه های طراحی اسپرت دیده می شود.

مشخصات خودروی BMW 530i

بی ام و 530 جدید نسبت به قبل از نظر ابعاد رشد داشته است و جادارتر هم شده است؛ ولی با این وجود این ماشین کاهش وزن 62 کیلوگرمی را تجربه کرده است؛ که نشان میدهد تا چه حد تکنولوژی ساخت این ماشین پیشرفت کرده است. اگر از نظر تجهیزات به بی ام و سری 5 نگاه کنیم لیست آپشن این ماشین با بی ام و سری 7 تفاوت بسیاز جزئی و کوچکی دارد و حالا میرسیم به شاهکار بی ام و سری 5 یعنی بخش فنی این ماشین که شتاب ، کشش و سرعت یک ماشین اسپرت و هیجان انگیز را برای ما به ارمغان میاورد و تنها در حد یک میکرو هاچ بک شهری سوخت مصرف می کند.

بی ام و سری 5 پر فروش ترین و مهم ترین ماشین بی ام و است که در نسل هفتم انقدر خوب و عالی است که قابل وصف نیست و با هر بار نگاه کردن به این ماشین امکان ندارد وسوسه نشوید تا حتی برای یکبار هم که شده لذت چشیدن طعم ویژگی های این ماشین را حس کنید.