معرفی خودروی BMW 640i

BMW 640i -گرن‌کوپه در کنار مرسدس‌بنز CLS و فولکس واگن CC، نشان‌دهنده تمایل آلمانی‌ها برای ساخت خودروهای سریع چهاردرب هستند. در حقیقت این خودروها سعی می‌کنند نمونه سدان کوپه‌های اسپرت باشند. از این رو بسیاری از افراد اعتقاد دارند این خودروها را می‌توان بهترین خودروهای ساخته شده در این دوره از زمان نامید. بی ام و سری 6 کوپه در ایران تنها با مدل 630i و در سال‌های 2008 تا 2010 موجود است.

مشخصات خودروی BMW 640i

بی ام و سری 6 کوپه در ایران تنها با مدل 630i و در سال‌های 2008 تا 2010 موجود است. طراحی نسل دوم بی ام و سری 6 پس از تقریباً 14 سال به‌قدری گیرا و جذاب بود.که در آن زمان در جهان نمونه نداشت؛ و حتی هم‌اکنون نیز این تفاوت و گیرایی در طراحی‌های نسل‌های جدید بی ام و دیده نمی‌شود. درواقع تلاش‌های 14 ساله بی ام و برای ساخت یک خودرو بی‌نقص و منحصربه‌فرد نتیجه داد.

و درنهایت میزان خریدوفروش بی ام و سری 6 در سال‌های اولیه حضور آن در بازار به عدد قابل‌توجهی رسید. از بی ام و سری 6 گرن‌کوپه، مدل‌های 640i، 650i و M6 توانسته‌اند وارد ایران شوند. بی ام و سری 6 در حقیقت حاصل نبردی کاملاً متمدنانه بین دو خودروساز آلمانی از اشتوتگارت وباواریا است. کوسه باواریایی  خودرویی که با توجه به طراحی منحصربفردش که توسط نادرفقیه زاده، طراحی ایرانی انجام شده، در بدو معرفی توانست سر و صدای زیادی را در رسانه‌های بین‌المللی ایجاد کند.