معرفی خودروی BMW 760li

BMW 760li -در میان کشورهای تولید کننده خودرو، آلمان از بهترین هاست و در میان خودروسازان این کشور هم بنز و ب ام و از برترین ها هستند. و از میان تولیدات این دو کمپانی برتر نیز S کلاس و سری 7 به عنوان عالی ترین ها شناخته میشوند. پس به طور خلاصه ما امروز با دو گل سر سبد از خودروسازی جهان سر و کار داریم؛

ماشین های لوکسی که رفاه و آسایش سرنشینان را به عنوان اولویت اصلی خود برگزیده اند اما در کنار این هدف مهم، موارد دیگری مثل سرعت، قدرت، ایمنی و هیجان را هم به مشتری ارائه میکنند. تنها مشکل این است که این اشراف زادگان، خیلی گران قیمت و پر توقع هستند و اصلاً به طبقه متوسط جامعه توجه نمیکنند!

حالا این گران قیمت بودن را با شرایط خاص واردات ماشین در کشورمان ترکیب کنید، نتیجه میشود رقم هایی دست نیافتنی که حتی در تصورات هم نمیگنجد!

طراحی خودروی ٰBMW 760li

برندهای اصیل، همیشه به سنت های خود پایبندند و هرگز به بهانه مدرنیته، ارزش های خانوادگی را فراموش نمیکنند. این قضیه ممکن است در مورد ویژگی های فنی، نوع خدمات رسانی، اهداف کلی و یا هر پارامتر دیگری وجود داشته باشد، اما ملموس ترین آن در خصوص طراحی ظاهری نمود پیدا میکند.

بنز و ب ام و هم که همواره به عنوان دو نماد از پایبندی به اصول طراحی، شناخته میشوند و تولیدات روزشان را با نیم نگاهی به گذشته طراحی میکنند. این قضیه فقط به جلو پنجره و چراغهای معروف این دو ختم نمیشود و داستان خیلی کلی تر از این صحبت هاست.

مثلاً با واریایی ها همیشه به القای حس هیجان و پویایی در بدنه اصرار دارند. و این حس جوانی را حتی به ماشین های لوکس خود، نیز تزریق میکنند؛ اما در طرف مقابل مرسدس ترجیح میدهد تا جای ممکن باوقار باشد؛ و در اکثر مجالس با کت و شلوار شیک و رسمی ظاهر شود.

خوب این ویژگی های کلی، برای سگمنتی که امروز با آن سر و کار داریم، کفه ترازو را به سمت کمپانی اشتوتگارتی سنگین خواهد کرد زیرا اکثر مشتریان سدان های بزرگ لوکس، میلیاردرها و سیاست مدارهایی هستند که دوران جوانی را پشت سر گذاشته اند!