معرفی خودروی Faw D60

Faw D60 -چهره ظاهری محصول جدید خودروسازان راین اگر چه شکل‌و شمایلی جدید و خارج از عرف در ایران دارد ولی در بعضی از بخش‌ها چندان قوی نیست. از نمای روبرو که به D60 نگاه می‌کنیم با یک چهره عصبانی روبرو می‌شویم که در خطوط ظاهری آن بسیار اغراق شده است و اگر کمی ملایم تر بودند، D60 جذابیت بیشتری داشت.

نمای جانبی D60 نیز چندان بی‌نقص نیست. لاستیک‌ها خودرو بسیار کوچک هستند و بسیار زشت دیده می‌شوند. رینگ‌های خودرو طراحی خوبی دارند اما لاستیک‌های ۱۶ اینچی فوق‌العاده کوچک این رینگ ها را نیز تحت تاثیر قرار داده‌اند. طراحان فاو در خطوط جانبی بازهم ضعیف ظاهر شده اند و به‌نظر قلم را دست کودکی داده اند تا چند خط بی‌هدف بر روی کاغذ رسم کند. شما با کمی دقت به این خطوط هر چقدر هم که اطلاعاتی از طراحی خودرو نداشته باشید متوجه ضعف خواهید شد. البته تصویر چراغ‌های جلو و عقب در نمای جانبی، باعث شده کمی این بخش زیبا شود.

مشخصات فنی خودروی Faw D60

فاو D60 در کشور چین با پیشرانه‌های ۱.۵ لیتری و ۱.۸ لیتری عرضه شده است. متاسفانه طرف ایرانی عرضه کننده این خودرو ترجیح داده از موتور ۱.۵ لیتری در کشور استفاده کند و این بسیار ما را نا امید کرد، چرا که موتور ۱.۸ لیتری D60، نام تویوتا را یدک می‌کشد و علاوه بر کیفیت، قدرت خوبی دارد. خب به هر حال تصمیم گرفته شده است و ما شاهد حضور محصول فاو با موتور ۱.۵ لیتری ۱۰۱ اسب‌بخاری در کشور خواهیم بود.

این پیشرانه‌ با گیربکس ۵ سرعته دستی عرضه شده است و از آنجا که ایرانیها علاقه زیادی به خودروهای دنده اتومات دارند، این بخش هم چندان جلب توجه نمی‌کند. D60 مجهز به یک مخزن بنزین ۴۸ لیتری خواهد بود و مصرف سوخت آن ۶.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود. همچنین این خودرو از استاندارد آلایندگی یورو ۴ نیز بهرمند است.

۵۲۷,۰۰۰ تومان
۸۴۰,۰۰۰ تومان
۹۲۱,۰۰۰ تومان
۹۷۵,۰۰۰ تومان
۱,۰۲۹,۰۰۰ تومان
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۶۲,۰۰۰ تومان
۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان
۱۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان