معرفی خودروی MVM 110S

MVM 110S یک خودرو کوچک شهری است که در سال 1394 توسط مدیران خودرو وارد بازار کشورمان شد؛ و در حال حاضر هم با قیمت 42 میلیون تومان توسط این شرکت به فروش می‌رسد. ام وی ام 110 در نسل اول، یک کپی کامل از دوو ماتیز بود که به کشور ما هم راه پیدا کرد و این کپی برداری بدون نیاز به توجه خاصی کاملا واضح است.

اما برای مدل جدید کمپانی چینی ام وی ام تصمیم گرفت تا تغییراتی را در ظاهر 110 ایجاد کند و در نهایت مدل 110S را معرفی و عرضه کرد. این خودرو تغییرات ظاهری را تجربه کرده از جمله اضافه شدن رنگ مشکی بر روی بخش‌هایی از بدنه و تغییر شکل چراغ‌ها بود.

بررسی خودروی MVM 110S

طراحی کابین آن هم که تغییراتی را تجربه کرده، همچنان ساده و معمولی است و از نظر آپشن‌ها هم آن را بررسی نموده‌ایم.

ام وی ام 110S اسپرت خودرویی برای مسیرهای شهری است و بیشتر خریداران خانم به خرید آن میل پیدا می‌کنند. کیفیت رانندگی آن به شکلی است که نمی‌توان به آن اعتماد کرد به ویژه در سرعت‌های بالا. به همین دلیل توصیه می‌شود از ام وی ام 110S برای مسیرهای جاده‌ای استفاده نکنید.

مشخصات خودروی MVM 110S

موتور به کار رفته در ام وی ام 110S حجمی معادل 1.0 لیتر و 3 سیلندر دارد و حداکثر 67 اسب بخار قدرت و 93 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

در مجموع باید بگوییم ام وی ام 110S خودرویی مناسب برای استفاده در شهر است اما اگر به هیچ وجه ارزش پرداخت این مبلغ را ندارد. برای خرید خودرویی در این بازه قیمتی به سراغ مدل‌های دست دوم پژو 206و مدل‌های صفر کیلومتر پراید 111 هاچبک و تیبا 2 بروید که بدون شک باتوجه به بازار خرید و فروش و خدمات پس از فروش، ارزش خرید بالاتری دارند.

نکات مثبت ام وی ام 110S

ابعاد جمع و جور- ظاهر به روز و هماهنگ – مصرف سوخت اقتصادی – شاسی تقویت شده

نکات منفی ام وی ام 110S

ایمنی نسبتا پایین-داشبورد پلاستیکی -امکانات ناکافی-بازار دست دوم بد – پیشرانه ضعیف – پایداری کم