معرفی خودروی MVM 315H

MVM 315H یا چری Fulwin یکی از پرطرفدارترین هاچبک‌های موجود در بازار داخلی است که نمونه اولیه آن در سال 1391 توسط شرکت مدیران خودرو به بازار کشور عرضه شد. نمونه اولیه 315 به دلیل طراحی نه‌چندان جذاب، ناشناخته بودن برند و عدم اعتماد خریداران به خودروهای چینی با استقبال چندانی مواجه نشد. در سال 1393 مدیران خودرو تصمیم گرفت نمونه فیس‌لیفت شده این خودرو را در تیپ‌های متفاوت به بازار داخلی عرضه کند تا شاید موفق شود سهم قابل توجهی از بازار خودروهای هاچبک‌های کشور کسب نماید.

بررسی خودروی MVM 315H

طراحی این خودرو بر گرفته از شیوه و نگرش جدید و مفهومی شرکت چری می باشد.این طرح بر گرفته از عناصر طبیعی، خطوط تیز و ایرودینامیک و تناسب بسیار خوب میباشد که توسط یکی از معتبر ترین شرکتهای ایتالیایی طراحی شده است.

خودرویی زیبا، جذاب و با قابلیتهای شهری و اسپرتی که آن را انتخابی ایده ال برای تمام اقشار به ویژه جوانان و بانوان می نماید و القاء گر مفهوم مدرن و به روز بودن در بین خریداران می باشد.
قابلیت های خودرو از لحاظ فنی و ظاهری نسبت به رقبا باعث استقبال بسیار خوب از ان در بازارهایی که بدان راه یافته است گشته و در مجموع آن را به خودرویی اقتصادی با ظاهری زیبا و مشتری پسند بدل نموده است.

طراحی خودروی MVM 315H

بر اساس تست هایی که در سازمانهای معتبر ایمنی صورت گرفته، خودرو نتایج بسیار مطلوبی را کسب کرده که این خودرو را به خودرویی مطمئن و انتخابی مناسب در این کلاس تبدیل نموده است.
طراحی داخلی محیطی گرم، دلپذیر، شاداب، با نور پردازی زیبا و ملایم و وجود نشانگرهای خودرو در دو طرف که انرا به محیطی مناسب بدل نموده است.
صندلی های نرم و راحت، کیفیت داشبورد و ادوات داخلی بسیار خوب، طراحی دلنشین و امکانات رفاهی مناسب در این کلاس خودرو آن را به انتخابی مناسب برای خریداران بدل نموده است.

نقاط قوت

بهبود صفحه کلاچ
کولر خوب

نقاط ضعف

دید عقب نامطلوب
صفحه کلاچ ضعیف
شتاب و کشش پایین پیشرانه
ردیف عقب نسبتا تنگ